Nejlepší grafická témata pro Windows Mobile

Chcete změnit okoukaný vzhled úvodní obrazovky na svém chytrém telefonu s Windows Mobile? Vybrali jsme pro vás ta nejzajímavější grafická témata včetně návodů na instalaci a odkazy na největší archívy.
Nejlepší grafická témata pro Windows Mobile

Grafických témat pro chytré telefony je na internetu požehnaně. Na předchozí článek o nejlepších tématech pro Symbian navážeme tématy pro Windows Mobile Smartphone. Pokusili jsme se vybrat ty nejhezčí a nejzajímavější z nich. Každému se ale líbí něco jiného a pro ty z vás, kteří si z naší nabídky nevyberou, jsou připraveny na konci článku odkazy na nejlepší weby s nejrůznějšími grafickými tématy.

Grafická témata pro Smartphone lze rozdělit do dvou kategorií. V první jsou témata, která mění jen pozadí úvodní obrazovky a barvy písma. Z internetu je stáhnete ve formátu hme, který stačí zkopírovat kamkoli do telefonu a spustit. Pokud si chcete vytvořit téma vlastní, nebo si upravit některé ze stažených témat, použijte program Theme Generator od Microsoftu.

V druhé kategorii jsou témata, které kompletně mění rozložení úvodní obrazovky. Jejich instalace je trochu odlišná. Archív obsahuje většinou dva soubory: obrázek do pozadí a .xml soubor. Oba zkopírujte do přístroje přímo do složky Windows. Téma pak bude dostupné v menu Setting - Home Screen. Při volbě vzhledu nezapomeňte změnit položky Color Sheme a Background image na default. Web SmartphoneThemes tato témata nabízí ke stažení ve formátu hme. Po stažení je třeba soubor přejmenovat na zip a z něj pak rozbalit zmíněné dva soubory. Některé z těchto témat navíc vyžadují instalaci doprovodných plug-inů. Máte-li čas a chuť vytvořit vlastní takové téma, vyzkoušejte program Homescreen Designer. Předem ale upozorním, nejde o jednoduchý program a určitě budete potřebovat hromadu trpělivosti. Složitost tvorby tohoto typu témat je také důvodem jejich omezeného výskytu na internetu.

Lotr-Saruman

  

Download

Make Me Smile

  

Download

Stamp

  

Download

Energy

  

Download

Lamborghini

 
Download

Ice Age

  

Download

Silver

  

Download

Apple

  

Download

Red Metal

  

Download

Carbon Apple OS

  

Download

Space3

  

Download

Alien

  

Download

Fire Dragon

  

Download

Symbios

  

Download

Need For Speed Underground 2
  
Download

Jessica Alba Theme

  

Download

F1

  

Download

Sunflowers

  

Download

Bird

  

Download

MPx

  

Download

Boxes

  

Download

Odkazy na weby

Pokud se vám žádné z předešlých témat nelíbilo, zkuste si projít následující archivy: SmartphoneThemes, TK's Smartphone, Smart Lauch, Alans Smartphone Site, Kleinweder.ch a MoDaCo. Pokud znáte další dobrou stránku, podělte se s ostatními čtenáři v diskusním fóru. A máte-li čas a chuť, zkuste vytvořit vlastní originální téma.

Diskuze (12) Další článek: Sharp 902 a GX25 Ferrari edition: libůstky pro Vodafone

Témata článku: Smartphony, Windows, Software pro mobily, Téma, SMART Home, Mobil, MOBI, Graf, Windows!, Windows Mobile, Win, Wind, Předchozí článek


Určitě si přečtěte