Vybrali jsme zajímavé drobnosti pro telefony. Překvapí, potěší, jsou užitečné

  • Doplňky pro telefony jsou praktické a umí potěšit
  • Redukce, sluchátka, powerbanky, gamepady a další zajímavé kousky
  • Od drobností za pár stovek po sofistikované hračky za tisíce

Bez příslušenství jsou smartphony poloviční. Stěžejní jsou pouzdra a kryty, které posunou odolnost křehkého přístroje na vyšší úroveň. Nabídka se ale liší model od modelu, takže v tomto článku se zaměříme spíše na univerzální příslušenství.

Před výběrem příslušenství si zjistěte:

  • Přesný model telefonu nebo tabletu, se kterým se bude používat
  • Na jakém systému smartphone běží, a to např. kvůli kompatibilitě aplikací sloužících pro obsluhu a ovládání příslušenství
  • Jaký obsahuje nabíjecí konektor (pro kabely, nabíječky, powerbanky, gamepady a další)
  • Jaké jsou rozměry telefonu (pro pouzdra, držáky do auta)

Výběr příslušenství k mobilním telefonům je redakční. V článku jsme produkty seřadili od nejlevnějších po nejdražší. Odkazy vedou na srovnávač cen HledejCeny.cz.


Samsung EE-GN930BW: užitečná redukce na USB-C

Cena: 69 Kč až 149 Kč hce counter

Užitečná redukce doslova za pár korun dokáže usnadnit přechod na stále častěji používaný konektor USB-C. Stačí ji nacvaknout na kabel microUSB a můžete nabíjet nový smartphone i starším kabelem.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Při upgradu telefonu tak nebudete muset vyměňovat autonabíječku do zapalování, jen přidáte redukci. To stejné platí o powerbankách s integrovanými kabely. Pokud vám kapacita powerbanky stále stačí, nemusíte ji měnit spolu s mobilem. Redukce za pár korun ušetří tisíce a funguje nezávisle na značce telefonu.

Diskuze (5) Další článek: Huawei posouvá hranice mobilní fotografie. Mate 40 Pro+ je nový král žebříčku DXOMARK

Témata článku: Android, Wi-Fi, Baterie, Nákup a ceny, Bluetooth, Příslušenství, Google Assistant, gamepad, Nositelnosti, Chytrý telefon, Rychlé dobíjení, Chytré věci, Konektor, Quick Charge, Paměťová karta, Redukce, gimbal, Zajímavosti, Xbox Game Pass Ultimate, Vánoce, SOB Top, Elegantní design, Přehrávaná hudba, Příchozí hovor, Čtvercový formát


Určitě si přečtěte