20 tipů, jak ušetřit čas a z navigace Waze vymačkat maximum

  • Waze je oblíbená navigace s prvky sociální interakce
  • Uživatelé v reálném čase vzájemně sdílí cenné dopravní informace
  • Znáte všechny funkce a vychytávky této povedené aplikace?

Waze (zdarma pro Android a iOS) je navigační aplikace unikátní zejména v tom, že spoléhá na svou uživatelskou základnu. V reálném čase umí informovat o dopravě, policii, nehodách a dalších událostech, takže se ji vyplatí používat, i když znáte cestu jako své boty. Je-li pak po vaší trase příliš hustý provoz, najde alternativu, takže čas dojezdu je založen i na aktuální dopravní situaci. Nechybí také podpora pro Android Auto nebo Apple CarPlay.

Dítě v autě

Možná to bude znít poněkud hloupě, ale v dnešní uspěchané době by se tomu člověk ani nedivil. Waze vás umí po přijetí do cíle upozornit na to, jestli jste v autě náhodou nezapomněli svého potomka. Aby vás o tom aplikace informovala, jděte skrze Moje Waze do Nastavení -> Upomínky -> Dítě v autě a aktivujte přepínač. Nemusí jít ale nutně o dítě, můžete si zde dát i vlastní zprávu, třeba nezapomenout na palubní desce peněženku atd.

Klepněte pro větší obrázek
Diskuze (15) Další článek: Google Authenticator se umí synchronizovat. Ztracený telefon už nepřinese tolik problémů

Témata článku: Android, iOS, Tidal, Navigace, Tipy a triky, Apple Music, Waze, Spotify, Pro řidiče, YouTube Music, Soukromí, Chorvatsko, Vlastimil, Rakousko, Trasa, Ikona, Nálada, Aplikace, Slovinsko, Plánování, Tip, Deezer, Nabídka, Nastavení, Čerpací stanice, Telefony s iOS na Heureka.cz