Pixel 6 v dosud nejlepší akci. Skvělý fotomobil Googlu stojí 13,5 tisíce

Pokud chcete ideální telefon s Androidem tak, jak si jej představuje Google, můžete si teď koupit zlevněný Pixel 6. Alza jej momentálně nabízí za 13 491 Kč, když zadáte slevový kód 22TRHAKYQ3CZ10. Pod 14 tisíc u nás zatím nešel koupit.

S dostupností Pixelů je to v Česku vůbec zamotané, protože Google zde nemá oficiální distribuci, takže veškeré telefony k nám proudí z šedého dovozu z ciziny. Z uživatelského hlediska to ale není problém, telefon si samozřejmě rozumí i s češtinou. Nepříjemné je pouze to, že Google záměrně blokuje české 5G sítě.

Pixel 6 má 6,4" AMOLED, výkonný čipset Google Tensor, 8 GB RAM a 128GB nerozšiřitelné úložiště. Je voděodolný, podporuje bezdrátové nabíjení (i reverzní) a jeho hlavním tahákem je zadní 50Mpx foťák, který ve spolupráci se softwarem umí zázraky. Jen ten netradiční design nemusí sednout každému. Více se o telefonu dočtete v naší recenzi.

Diskuze (83) Další článek: Teď nekupujte nový iPhone ani Apple Watch. Pár týdnů vydržte, můžete tím hodně ušetřit

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Android, Google, Slevy, Bezdrátové nabíjení, Google Pixel 6, Česká republika, F +, Google Tensor, Tisíc, Telefon, Nejlepší akce, Šedý dovoz, Telefony s Androidem na Heureka.cz