Garmin Epix Pro nikdy nebyly levnější. Outdoorové hodinky s AMOLEDem a dlouhou vydrží stojí 15 741 Kč

Garmin Epix Pro v 47mm verzi a ciferníkem chráněným sklem Gorilla Glass si samotný výrobce cení na 20 990 Kč. Tuzemské e-shopy tyto hodinky nabízejí obvykle od 18 tisíc, avšak Alza tento týden nabízí zatím nejlepší slevu. Členové klubu AlzaPlus+ je mohou získat na 15 741 Kč.

Předplatné je za 59 Kč měsíčně či 299 Kč ročně, takže se (kromě jiných výhod) v tomto případě vyplatí i pro jednorázový nákup hodinek. Ty dosud nikdy nebyly levnější.

Cena se přiblížila chválenému modelu Forerunner 965 (13 489 Kč až 16 584 Kč). Epixy jsou ještě vyšší třída. Tělo je masivnější a těžší, ale také toho více vydrží a slibuje lepší vodotěsnost (10 místo 5 ATM).

Epix Pro dále podporuje více sportovních profilů, disponuje LED svítilnou a delší výdrží s využitím GPS. A má snadno vyměnitelné řemínky se systémem QuickFit. Forerunner 965 zase láká na větší displej, delší výdrž v režimu chytrých hodinek a líbivější uživatelské prostředí.

Hodinky jsou narvané všemi potřebnými senzory, NFC s podporou Garmin Pay, 32GB úložištěm vhodným pro hudbu i mapy (v ceně jsou české topografické) a vydrží až 16 dní (6 dní s always on displejem).

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění, viz žlutá šipka

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Diskuze (23) Další článek: iPhony budoucnosti by se mohly samy opravit pomocí tepla. Vyléčily by škrábance na krytech, ale i na displejích

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , , , , , , , Zadání kódu, Forerunnerů, Sklo, QuickFit, Forerunner, Dlouhá, LED,