Garmin Epix Pro nikdy nebyly levnější. Outdoorové hodinky s AMOLEDem a dlouhou vydrží stojí 18 500 Kč

Garmin Epix Pro v 47mm verzi a ciferníkem chráněným sklem Gorilla Glass si samotný výrobce cení na 22 490 Kč. Tuzemské e-shopy tyto hodinky nabízejí obvykle od 20 tisíc, avšak Alza tento týden nabízí zatím nejlepší slevu. Po zadání kódu ALZADNY10 cena spadne na 18 441 Kč.

To už je kousek od námi velmi chválených Forerunnerů 965 (13 489 Kč až 15 999 Kč). Epixy jsou ještě vyšší třída. Tělo je masivnější a těžší, ale také toho více vydrží a slibuje lepší vodotěsnost (10 místo 5 ATM).

Epix Pro dále podporuje více sportovních profilů, disponuje LED svítilnou a delší výdrží s využitím GPS. A má snadno vyměnitelné řemínky se systémem QuickFit. Forerunner 965 zase láká na větší displej, delší výdrž v režimu chytrých hodinek a líbivější uživatelské prostředí.

Epic Pro jsou narvané všemi potřebnými senzory, NFC s podporou Garmin Pay, 32GB úložištěm vhodným pro hudbu i mapy (v ceně jsou české topografické) a vydrží až 16 dní (6 dní s always on displejem).

Alza má mimochodem v akci také model Epix (ne Pro) s lepším titanovým tělem a safírovým sklem za 17 991 Kč místo obvyklých 19 990 Kč. Má prakticky totožnou výbavu, ale Epix Pro získal přesnější HR snímač Evelate V5 a je připravený pro možné budoucí zprovoznění měřiče EKG.

Diskuze (14) Další článek: Na trh se chystá další značka. HMD Global vyrábí novodobé Nokie a nově i telefony s vlastním logem

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , , , , , , , LED, Zadání kódu, Sklo, QuickFit, Dlouhá, Forerunnerů,