Nejlevnější HTC v prodeji (ceník)

V eshopech a u operátorů od října nově najdete druhý HTC Touch a čtyři LG od jednoduššího véčka po dotykový model s výsuvnou QWERTY.
Nejlevnější HTC v prodeji (ceník)
Kapitoly článku

Hlavně o styl a o hudbu jde véčkovému Sony Ericssonu W980, který na přelomu září a října zlevnil o 1 200 Kč, což je v tomto období na volném trhu více než jakýkoli jiný telefon. Za 4 800 korun sice stále nejde o bůhví jak výhodnou nabídku, na druhou stranu ale i ve vyšší cenové kategorii těžko najdete stylovější Walkman. O 1 100 korun si polepšilo HTC Touch Diamond 2 a jednoznačně tím prolomil desetitisícovou hranici.

Volný prodej

Klepněte pro větší obrázek

Ještě levnější než Touch Diamond 2 je ale teprve nedávno představená novinka, která už dorazila na náš trh, byť zatím jen s anglickou lokalizací. Jmenuje se jednoduše Touch 2 a nemá sice zrovna oslnivou výbavu, ale stojí jen 7 300 korun a vyplatí se. Rozhodně ale zvažte ani ne dvoutisícový příplatek za už zmiňovaný Touch Diamond 2.

O2

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Česká populace stárne a začínáme to pomalu pozorovat i na trhu mobilů, kde figuruje už nejméně osm telefonů určených výhradně seniorům. Jeden z nich začíná v říjnu prodávat O2. Jde o novou Emporii, která už u nás jeden telefon prodává, a novinka je opravdu maximálně jednoduchá, protože nemá ani menu. Cenové pohyby Samsungu i900 Omnia u operátora v posledních dvou měsících byly sice zajímavé, ale nakonec se vzájemně vyrušily - O2 ho v září zdražil o 3 tisíce, jen aby ho teď zase o podobnou sumu zlevnil. Něco mezi jedním a dvěma tisíci teď přidal k cenám všech iPhonů, ve zlevnění za měsíc bych ale tentokrát nedoufal. U O2 skončily LG KM900 Arena, Emporia Life, Nokia E66, Sony Ericsson G502 a C702 a Samsung E250.

Podrobný přehled říjnové nabídky O2

T-Mobile

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

LG GD330 je jednoduchý, ale stylový a úzký vysouvák, který se za 2 800 korun nebo za jednu z dotovaných cen u T-Mobilu určitě vyplatí koupit. Ještě lépe hodnotíme cenu dotykového LG GT500 s nadprůměrnou výbavou, které T-Mobile prodává exkluzivně a za 5 500 korun. Jako první z operátorů pak zařadil do nabídky odolnou Nokii 3720 Classic a první 8MPx Walkman Sony Ericsson W995. 1 300korunovou slevu si u T-Mobilu vysloužila Nokia N86 8MP a ještě o stovku vyšší LG KM900 Arena. V říjnu už nekoupíte LG KF900 Prada a KB770, Sony Ericssony W595 a C905, Samsungy U900 Soul a F480 a Nokii 3110 Classic.

Podrobný přehled říjnové nabídky T-Mobile

Vodafone

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

I Vodafone zlevnil LG KM900 Arena a teď ji u něj koupíte za velmi příjemných 7 tisíc korun. Slevy se dočkala také Nokia N97 a z operátorů ji Vodafone prodává zdaleka nejvýhodněji - za 15 tisíc. To platí i o nových modelech Nokia E52 a Samsung S5230 Star, které koupíte u operátora dokonce levněji než na volném trhu i za nedotovanou cenu. HTC Touch 2 je sice trochu dražší (8 000 Kč), ale zase jej Vodafone prodává z operátorů zatím jediný. V nabídce červeného operátora v září skončily Sony Ericson S312, Apple iPhone 3G 16GB, Nokie 6500 Classic a N96 a Samsungy S3500, S8300 Ultra Touch, U900 Soul a i900 Omnia.

Podrobný přehled říjnové nabídky Vodafone

Témata článku: HTC, Nákup a ceny, Ceník, Aligator A300, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 3G, Apple iPhone 3G 16GB, Apple iPhone 3GS, Apple iPhone 3GS 16GB, Apple iPhone 3GS 32GB, Apple iPhone 4GB, Asus P525, Emgeton Enzo, Emgeton G20 Cult, Emgeton Noble, Emgeton Picco, Emporia Life, Emporia Life Plus, Emporia Talk, Emporia Talk Basic, Emporia Talk Comfort, Emporia Talk Comfort Plus, Emporia Talk premium, HP iPaq Data MessengerPřehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Autor Oriho kritizuje Microsoft za tvoření umělých bariér. Přeje si, aby skončil s exkluzivitami

Autor Oriho kritizuje Microsoft za tvoření umělých bariér. Přeje si, aby skončil s exkluzivitami

Phil Spencer se před pár dny v rozhovoru pro Axios rozpovídal o studiu Bungie a o tom, že byla možnost, aby patřilo pod Microsoft i v současnosti. Na to docela ostře zareagoval jeden z vývojářů Moon Studios.

Martin Nahodil
ExkluzivitaKomentář
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Matrix Awakens oficiálně oznámen. Předvede, co umí Unreal Engine 5

Matrix Awakens oficiálně oznámen. Předvede, co umí Unreal Engine 5

Fanoušci si všimli zařazení Matrixu Awakens do digitálních obchodů už před pár dny. Epic ale nyní přichází s oficiálním oznámením.

Martin Nahodil
Matrix AwakensTechnologie
EA tvrdí, že může ukončit spolupráci s organizací FIFA a přejmenovat herní sérii

EA tvrdí, že může ukončit spolupráci s organizací FIFA a přejmenovat herní sérii

Možná se v budoucnu dočkáme zcela nového názvu pro známou sportovní sérii.

Michal Maliarov
FIFAEA
Kosmická loď Sojuz MS-20 dopraví na Mezinárodní vesmírnou stanici dva japonské turisty
Jiří Černý
Vesmírné startyVesmírná turistikaMezinárodní vesmírná stanice
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, o které je na světě největší zájem, které se nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Očkování po prodělaném covidu výrazně zvýší hladinu protilátek. Důležité je to hlavně u mladších

Očkování po prodělaném covidu výrazně zvýší hladinu protilátek. Důležité je to hlavně u mladších

** Lidé, kteří prodělali nákazu, mají po následném očkování tvorbu protilátek silnější než po prodělané nákaze ** Senioři reagují na virus SARS-CoV-2 silnější tvorbou protilátek než mladší lidé ** Protilátky vytvořené po očkování chránily seniory před variantou delta lépe mladší lidi

Jaroslav Petr
SARS-CoV-2KoronavirusOčkováníMedicínaStárnutí
Seagate začne prodávat 20TB pevné disky i běžným smrtelníkům
Karel Javůrek
ÚložištěPevné diskySeagate