Chytrý náramek za necelou pětistovku. Xiaomi Smart Band 7 nikdy nebyl levnější než teď

Xiaomi Smart Band 7 je na trhu už téměř dva roky, má už také svého nástupce, ale pořád se velmi dobře prodává. Podle Heureky jde o třetí nejoblíbenější chytrý náramek. A teď za za opravdu lákavou cenu. Datart jej již od konce dubna doprodává za 497 Kč, jinde stojí přes sedm stovek.

Xiaomi Smart Band 7 Xiaomi Smart Band 7
nabízí 30 obchodů za ceny od 798 Kč
Srovnat ceny na Živě

Náramek dostal do výbavy 1,62" AMOLED displej krytý 2,5D sklem s jemností 326 ppi a rozlišením 192 × 490 bodů. Na displeji s maximálním jasem 500 nitů si můžete zobrazit jeden z více než stovky dostupných ciferníků. Líbit se může i režim Always-On. Panel oproti předchůdci narostl o 25 %, což platí i o větší 180mAh baterii. Tu dobijete přes magnetickou kolébku, na jedno nabití náramek vydrží až 15 dní.

Smart Band 7 se zvýšenou odolností 5 ATM váží jen 13,5 gramu. Dokáže evidovat více než 120 sportovních režimů (včetně automatické detekce cvičení) a změří např. spánek, kontinuální srdeční tep, stres i okysličení krve. Pokud saturace klesne pod 90 %, náramek bude na zápěstí vibrovat. Ke smartphonům s iOS a Androidem se připojí přes Bluetooth 5.2 Low Energy.

Na trhu existuje i varianta s NFC a podporou bezkontaktních plateb Xiaomi Pay, avšak náramek v Datartu je základní verze bez této funkce.

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění, viz žlutá šipka

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Diskuze (8) Další článek: iFixit ukončil spolupráci se Samsungem. Nelíbí se mu drahé náhradní díly a zbytečně náročné opravy

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , , , , , , , Displej, Smart Band, Pětistovka, Cena, Náramek, Česká republika, Košík, Xiaomi Smart Band, Xiaomi Smart, Stres, Srdeční tep, Necelá pětistovka, SMA, Xiaomi Pay, Fitness,