Nejminimalističtější launcher, který si zamilujete. Seznamte se s Blloc Ratio

Berlínská společnost Blloc už má za sebou nejen vlastní hardware, ale také software. Ten chce poskytnout i uživatelům jiných platforem, přičemž cílí nejen na uživatele Androidu ale i iPhonů. Její launcher Ratio tak zásadně změní způsob používání smartphonu. A bude se vám líbit.

Launcher je navržen tak, aby vás nijak nerozptyloval a pomohl omezit nadměrné používání telefonu. Díky minimalistickému designu také nabízí mnohem jednodušší obsluhu systému. Po instalaci launcheru Blloc Ratio, který bude k dispozici zdarma a zatím je ve fázi alfa testování, bude totiž rozhraní nahrazeno jednotlivými bloky.

Texty budou bílé nebo žluté a pozadí černé. To nejen pro lepší kontrast, ale i výrazně delší životnost baterie. Přítomen bude i režim Sun s vytaženým kontrastem. Dalším benefitem je experimentální chatovací stránka, která kombinuje chatboxy ze všech používaných sociálních sítí a komunikačních aplikací. Všechny své konverzace tak naleznete na jednom místě. Funkce Blloc Desk umožní přenášet data mezi telefonem, PC a počítačem Mac zcela bezdrátově.

Chcete-li být zařazeni do testovacího programu, stačí se registrovat na stránkách společnosti. Preferované telefony jsou OnePlus 7 a Google Pixel.

Diskuze (10) Další článek: Vodafone rozhodl o vypnutí 3G sítě. Starší technologii do roka nahradí LTE a 5G

Témata článku: Mobilní aplikace, Android, iOS, Koncepty, Launcher, Kontrast, Sun, Používání, Telefon, MAC, Uživatelé


Určitě si přečtěte

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

** Včera jej Samsung představil, dnes pro vás máme první dojmy ** Galaxy S21 Ultra je povedené univerzální zařízení od Samsungu ** Líbit se vám bude foťák i podpora stylusu

Martin Chroust | 72