Není čas čekat. Nové Nokie budou mít premiéru 19. března v Londýně

Není čas čekat. Nové Nokie budou mít premiéru 19. března v Londýně

V duchu intra filmů s Jamesem Bondem připravila společnost HMD Global upoutávku na premiéru nových smartphonů Nokia. Poslední bondovkou je inspirován také slogan „No Time To Wait“ (Není čas čekat). Paradoxně premiéra nejnovějšího filmu o agentovi 007 „No Time To Die“ byla už podruhé odložena, tentokrát až na listopad 2020. Nové Nokie spatří světlo světa výrazně dřív.

Produktový šéf firmy Juho Sarvikas na svém twitterovém účtu odhalil datum premiéry 19. března 2020. I když akce bude probíhat v Londýně, kde má HMD Global evropskou centrálu, pravděpodobně nebude kvůli koronavirové hrozbě určena pro širší novinářskou veřejnost a firma novinky představí podobně jako ostatní značky v posledních týdnech formou internetového online přenosu.

Otázkou je, co od výrobce Nokií vlastně čekat. Loni touto dobou na veletrhu MWC, jehož letošní ročník byl zrušen, představil vlajkovou Nokii 9 Pureview. Teoreticky bychom se tak mohli dočkat jejího nástupce. Pravděpodobněji se ale jeví nový přírůstek do osmičkové řady zařízení vyšší střední třídy (nejspíš Nokia 8.2) nebo cenově dostupný zástupce nižší třídy (nejspíš Nokia 5.2) a vyloučena není ani další reinkarnace některého z legendárních modelů Nokia minulosti.

Váš názor Další článek: Další oběť koronaviru. Google ruší konferenci I/O, Android 11 patrně představí online

Témata článku: Nokia, HMD Global, MWC, Premiéra, Keynote, Londýn, No Tim, Premier, James Bond, Juha Sarvikas, Řada zařízení, March


Určitě si přečtěte