Nerezový náramek Fitbit Luxe je v prodeji. Cenovka se blíží chytrým hodinkám

Fitbit začíná na našem trhu prodávat nejvyšší model z řady chytrých náramků Fitbit Luxe. Zařízení má tělo vyrobené z nerezové oceli, dodávaný řemínek je silikonový. Nad jinými náramky vyniká Luxe barevným dotykovým AMOLED displejem s úhlopříčkou 0,76 palce. Umí samozřejmě monitorovat sportovní i zdravotní funkce, na jedno nabití vydrží až 5 dní.

Cena je na poměry chytrých náramků poměrně vysoká, Fitbit Luxe přijde na 4 190 Kč, což je cenovka obvyklejší spíš pro nižší modely chytrých hodinek. Výrobce navíc přidává zdarma na půl roku aktivaci služby Fitbit Premium, která poskytuje hlubší analýzu naměřených dat.

Změří zdraví, zjistí stres

Náramek se postará o monitoring cvičení, změří kvalitu spánku, zjistí úroveň stresu, změří srdeční tep (včetně jeho variability alias HRV), okysličení krve, tělesnou teplotu a samozřejmě spočítá i ušlé kroky a evidovat spálené kalorie. Chytrý náramek poskytuje také přístup ke klíčovým informacím o celkovém zdraví prostřednictvím funkce Zdravotní metriky, která je dostupná v rámci Fitbit aplikace pro chytré telefony.

Základní dodávané řemínky jsou sice pouze silikonové, Fitbit má ale bohatou nabídku originálních výměnných řemínků z ušlechtilejších materiálů. Kromě šperkařského skvostu společnosti Gorjana nechybí v nabídce řemínky z prémiové Horween kůže, nerezové oceli a tkaných materiálů.

Představení stylového náramku Fitbit Luxe:

Diskuze (1) Další článek: Apple vydal první veřejnou betu iOS 15. Takhle ji nainstalujete

Témata článku: , , , , , , Řemínek, Lux, HRV, Náramek, FIT, Nerezová ocel, Pro +, F +, Stres, Fitbit Lux, Zdravotní metrika, Cenovka, HCE Fitbit Luxe,