Neúspěšné blbiny z Kickstarteru. Tenhle nástavec měl na displeji zobrazit, co se právě děje před vámi

Mějme problém: Lidé, kteří za chůze zírají do mobilu a nepozorností působí problémy sobě i okolí.

Mějme dvě možná řešení: 1) Vezmete rozum do hrsti a kromě Instagramu se občas podíváte i před sebe, abyste nenaráželi do lidí a věcí. 2) Na Kickstarteru si koupíte nástavec, který dění před vámi pomocí zrcadla a kamery přenese na displej, takže máte Instagram i přehled zároveň.

První možnost je zdarma a na tloušťce telefonu nepřidá ani milimetr. Druhá stojí od 21 do 49 dolarů (cca 600 až 1200 Kč), váš mobil bude o centimetr tlustší a na displeji bude zabírat místo okno s videem toho, co se právě děje před vámi.

Střih. Dnes jsme o dva roky dále a už víme, že se tenhle lehce absurdní nápad neuchytil, resp. lidé neposlali tolik peněz, aby mohla začít výroba. Vlastně to byl jeden z největších propadáků populární crowdfundingové platformy. Firma chtěla 67 tisíc dolarů, od osmi zájemců dostala celkem 300 dolarů...

Forward Display na Kickstarteru:


Promiňte neskrývanou ironii. Miluju brouzdání po Kickstarteru a procházení všech těch nápadů, ale projekt Forward Display mě svou absurditou snad až znechutil. Viděl jsem už řadu podivných produktů, ale vždycky jsem si dokázal představit specifické uživatele nebo situace, kdy dávaly smysl. Ale tentokrát... Ale třeba jsem mimo, třeba se pletu, diskuze je vám k dispozici, ozvěte se prosím, jestli je Forward Display zrovna to, co jste poslední roky hledali.

Diskuze (1) Další článek: RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

Témata článku: Kuriozita, Instagram, Kickstarter, NAS, Brouzdání, Rozum, Nástavec, Absurdita, Pleť, Děj, První možnost, Displej, Zdravý rozum, Výroba, Pře, Mobil, Procházení, Zrcadlo, Kamera, Dolar, Možné řešení


Určitě si přečtěte