Nokia 6230i: první fotografie (přehled bleskovek)

Nový Sony Ericsson A1404S: stylové véčko s rádiem - Oskar: výprodej telefonů a další prodloužení Vánoc - Nový Sony Ericsson Premini II: více luxusu. Stihli jste sledovat všechny události? Pomůže vám to zjistit přehled nejúspěšnějších bleskovek.
Nokia 6230i: první fotografie (přehled bleskovek)

Nokia 6230i: první fotografie!
Na čínském serveru pgcw.com se objevily fotografie telefonu, který je označovaný jako Nokia 6230i. Po pečlivém prozkoumání detailů jsme se v redakci shodli, že se prakticky s jistotou díváme na nový a zatím nepředstavený telefon.

Jsou tohle nové tarify Eurotelu, služby T-Mobilu a datové programy Oskara?
Při zavádění nových služeb řeší operátoři i jiné firmy zapeklitý problém. Registraci názvu služby nemohou nechat na poslední chvíli, aby jim ho konkurence nevyfoukla. Jenže když si značku zaregistrují dřív, všichni uvidí, že se něco chystá a podle názvu se už částečně dá orientovat.

Nový Sony Ericsson A1404S: stylové véčko s rádiem
V Japonsku se již brzy začne prodávat nový mobilní telefon od Sony Ericssonu. Nabídka véčkových telefonů u tohoto výrobce se rozšiřuje jen velmi pomalu, svým dílem však přispěje právě také nový model A1404S. Telefon je velmi stylový, má nápaditý design s předním krytem zaobleným až ke kloubu.

Oskar: výprodej telefonů a další prodloužení Vánoc
Oskar dnes snížil cenu dvou mobilních telefonů. Nokia 2300 a Siemens A57 jsou s příslušnými tarify k dostání už za 77 Kč. K Nokii si musíte současně pořídit tarif 300 Naplno, u Siemensu podmínky počítají i s programem 150 Naplno.

Nový Sony Ericsson Premini II: více luxusu
První mobilní telefon z řady Premini byl zajímavý hlavně svými minimálními rozměry, druhý Premini-S nám připomínal starý Alcatel One Touch Club. Se třetím modelem Premini II, který byl představen právě dnes, Sony Ericsson míří výš – je to luxusní telefon. 

Eurotel a silné výpadky CDMA
Pokud využíváte službu Eurotel Data Expres (CDMA), možná jste během včerejšího dne zaznamenali různé problémy. Důsledkem byla nízká rychlost připojení (ještě nižší než obvykle) a objevily se i výpadky spojení. Problémy se řešily v mnoha diskusích, objevily se i články s dalšími zkušenostmi.

Motorola Razr už nebude jen véčko
Motorola slaví velké úspěchy se svým luxusním véčkém Razr V3. Tohoto exkluzivního a značně drahého modelu bylo prodáno třikrát více než se očekávalo, celkem přibližně 750 000 kusů. Výrobce proto nezahálí a připravuje novou sérii telefonů na základě vychvalovaného designu Razru V3.

T-Mobile: nový tarifní doplněk Pevná+
T-Mobile začne od 1. února nabízet nové tarifní zvýhodnění s názvem Pevná+. Je určeno pro zákazníky s měsíčním paušálem. Měsíčně za něj zaplatí 58,30 Kč a potom budou moci celý den volat do pevné sítě za 1,19 Kč/min.

Legrácka: mobil v pevném telefonu s rotačním číselníkem
Na serveru Spark Fun Electronics někdo dostal nápad, že by do prastarého telefonu s rotačním číselníkem zabudoval současný mobil. A jak vymyslel, tak i udělal. Starý telefon se dá sehnat v aukci eBay, dále se koupí GSM modul GM862, vyrobí základní deska, naprogramuje firmware

Zajímavost: mobil, co se sám staví na špičku
Mobilní telefon položený na stůl snadno splyne s ostatními předměty, ztratí se v nepořádku a už je jen krok k tomu, abyste na něj při odchodu z domu, práce nebo restaurace zapomněli. Pokud by ale telefon stál vzpřímeně, byl by mnohem hůře přehlédnutelný.

Váš názor Další článek: LG předstihlo Siemens, je světově čtvrté

Témata článku: Nokia, Ostatní, Fotografie, Motorola Razr, Motorola Razr V3, Nokia 2300, Nokia 6230i, Siemens A57, Pře, Nízká rychlost, Příslušný tarif, Blesk, Fotograf, Foto, První fotografie, Nepředstavený telefon, Přehled, BLE


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A31 – když chcete Galaxy A51 a současně ušetřit

RECENZE: Samsung Galaxy A31 – když chcete Galaxy A51 a současně ušetřit

** Letošní áčka od Samsungu začaly u třech základních modelů ** K nim se však brzy nabalily další, takže se v portfoliu začínáme ztrácet ** Galaxy A31 má hodně blízko ke Galaxy A41, má však lépe doladěný software

Martin Chroust | 16

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

** Redmi Note 9 Pro se chlubí čtveřicí snímačů s až 64Mpx rozlišením ** 5 020mAh baterie zajistí dobrou výdrž a podporuje až 30W dobíjení ** Snapdragon 720G ve spolupráci s 6GB RAM zajistí dostatek výkonu

Milan Měchura | 21