Nokia 808 PureView: Aplikace, které vás posunou dál

Rádi byste svou 808 PureView dovedli k naprosté fotografické dokonalosti? Poté možná nepohrdnete a využijete nekterou z dostupných vylepšujících aplikací.

Nokia vypustila mezi prostý lid fotobombu v podobě modelu 808 PureView. Přestože přístroj sám o sobě obsahuje mnoho fotopomůcek a udělátorů, se nelze divit snaze vývojářů aplikací, kteří rychle přispěchali se svou troškou do mlýna. Dnes si tak představíme několik aplikací, se kterými se vaše PureView fotografie dostanou zase o krůček dále.

Molome

Aplikace dostupná zdarma pro všechny ty, kteří chtějí své momentky vystavovat na sociálních sítích co možná nejrychleji. Integrovány jsou následující služby: Twitter, Facebook, Tumblr, Flickr, Weibo a Dropbox. Snímky lze také před odesláním lehce graficky upravit, k dispozici jsou efekty Cartoon, Vintage, Charcoal a Tilt Shift.

Klepněte pro větší obrázek
Molome, rychllík na poli sociálních sítí

Camera Lover

Tato aplikace je sice placená, nicméně do měsíce po nákupu 808 PureView ji dostanete zcela zdarma. Za jejím vývojem stojí známé Scalado a nejedná se o pouhou jednu aplikaci, ale nýbrž celý set. V něm naleznete:

Klepněte pro větší obrázek
Několik fotoaplikací v jedné, to je Camera Lover
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ukázka použití PhotoFusion

Stoppola

Co byste řekli na možnost vytváření zajímamých stop-motion animací a videí s časovou smyčkou? Přesně to Stopolla umí. Inu, přesvědčte se sami. Aplikace je k dispozici jak zdarma, ale pouze pro nízká rozlišení výsledného projektu K němu lze přidávat dokonce i hudbu ve formátu .mp3. Poté, co váš výtvor doděláte, ho přímo z aplikace můžete uploadovat na YouTube. 

Photorim

Photorim rozšiřuje už tak bohaté možnosti úpravy fotografií v Nokii 808 PureView. Na 11 stránkách nabitých efekty si dozajista vybere každý. Z upravených momentek se vytvoří vertikální filmový pás a vy na konci úprav jednoduše zvolíte ten snímek, který se vám povedl nejvíce.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Efektů je v aplikaci Photorim opravdu požehnaně

Thermal Camera

A co takhle udělat z 808 PureView termokameru? Samozřejmě, jedná se o pouhý termoefekt, nicméně za zmínku tato zajímavost určitě stojí. Aplikace je zdarma, takže proč ji nevyzkoušet?

 Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Termokamera v podání Nokie PureView

Máte vy sami tip na aplikaci, která by v našem výčtu neměla chybět? Podělte se s ní v diskuzi.

 

  • PhotoRama pro vytváření panoramatických snímků z několika dílčích
  • PhotoTwister pro přidávání prazvláštních efektů
  • PhotoFusion pro namixování dvou fotek dohromady
  • Retromatic pro stárnutí momentek
  • Multimac pro pořizování sekvence několika snímků
Diskuze (14) Další článek: ARM představil novou generaci grafických akcelerátorů

Témata článku: Nokia, Smartphony, Aplikace, Focení mobilem, Symbian, Termokamera, Nokia 808 Pureview, Posun, Kter, Scala, PureView, Charcoal, Thermal, Vaš, The Camera, Celý set


Určitě si přečtěte

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

** Včera jej Samsung představil, dnes pro vás máme první dojmy ** Galaxy S21 Ultra je povedené univerzální zařízení od Samsungu ** Líbit se vám bude foťák i podpora stylusu

Martin Chroust | 72

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 9