Nokia Game 2003: den devátý

Den byl ve znamení příprav hráčů na velké finále. Všichni dohrávali poslední hry potřebné pro co nejvyšší skóre. Brzy se rozhodne, kdo postoupí do finále! Sledujte proto náš seriál.
Nokia Game 2003: den devátý
Čtrvtek patřil v Nokia Game mezi oddychovější dny. Příliš mnoho významného se nestalo. Snad právě proto, aby hráči mohli věnovat veškeré usíli a volný čas dohrávání her, které se o půlnoci měly uzavřít. Stále zde byly tři trasy pro sjezd na snowboardu ve hře Flo Board a hra Desert Freeze - varianta známé hry Tetris, tentokrát pro dva protihráče.

SoFlo MMS: Zpátky na začátek

Hlavní hrdinka se po bezmála měsíčním putování kolem světa vrátila zpět do Finska. Poslala nám emailovou MMS zprávu z Helsinek. Čtvrteční ukryté písmenko vypadá spíše jako X, ale může jím být i Y. V tom případě by celá ukrytá věta dávala smysl: MEMORIZRE MAP OF NORTH WHITE CITY (zapamatujte si mapu severního bílého města). Řada hráčů se domnívá, že právě Helsinky jsou tím myšleným městem. Severní bíle město by měla být přezdívka právě pro Helsinky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
MMS obrázek z domu Tajemné

Text MMS: Helsinki, Finsko. To musí být dům Tajemné... trochu strašidelné! Počkáme a uvidíme. Snad už ta moje noční můra skončí! xF

ACBSD.com: Adresa, kde to celý den žije

Stejně jako v uplynulých dnech, ani tento den nemohly chybět novinky na stránce ACBSD.com, která je součástí letošní Nokia Game. Ukryté odkazy, indície ži na první pohled nesmyslné flashové obrázky. Devátý den byly objeveny tyto zajímavosti:

  • Jedoucí vozidla na temné dálnici - Animovaný flashový obrázek jedoucích vozidel na adrese acbsd.com/25112003, který mimojiné ukrýval i nápis RIDE (jeď).
  • Obrázek ženy ve zdrojovém kódu - Na adrese acbsd.com/index.html se ve zdrojovém kódu objevila tvář ženy znázorněná pomocí ASCI kódu. Neboli obrázek z písmen a znaků.
  • Ukryté nápisy - Na pozadí stránky s animací vozidel byl objeven ukrytý text. 1) What do you think? (co si myslíš?) 2) ;-)  3) Flo reeds this too (Flo to čte také)

Význam ukrytých textů je stále neznámý a snad až finále odhalí význam těchto zpráv. 


Aktuální zpravodajství, rady a zkušenosti s Nokia Game 2003 najdete na české neoficiální stránce www.nokia-game.cz
Váš názor Další článek: Živé zpravodajství: T-Mobile má neomezený internet za paušál

Témata článku: Nokia, Den D, Game, Helsinky, Den, Devátý


Určitě si přečtěte