Nokia Game 2003: den sedmý

V pořadí sedmý herní den Nokia Game 2003 přinesl mimo jiné zcela novou hru Desert Freeze, která potrápí mozkové závity hráčů a vyzkouší jejich smysl pro taktizování.
Nokia Game 2003: den sedmý

SoFlo MMS: Flo cestuje kolem světa, dnes Las Vegas

Je neskutečné, co hlavní hrdinka letošní Nokia Game zvládne. Včera nám zaslala MMS z Las Vegas. Do obrázku ukryla písmenko "i". Celá věta z ukrývaných písmen je nyní: MEMORIZE MAP OF NORTH WHITE CI... (zapamatuj si mapu severního bílého CI...?).

Text MMS zprávy: Las Vegas, USA. Pamatuješ si na ten žeton, co jsem včera viděla? Je tady fakt horko! Kdo za tím vším stojí...? xF

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
27. MMS zpráva a ukryté písmenko "i"

SMS: Kde je Desert Freeze?

Od dopoledních hodin rozesílala Nokia Game všem hráčům již čtvrtou SMS zprávu na mobilní telefony. Aktuální odkazuje na novou hru Desert Freeze a zároveň jde o nápovědu k heslu potřebnému ke spuštění hry.

Text SMS: Kde je Desert Freeze? Na jeho rozdrcení mame cas jenom do 27. listopadu 23:00 GMT (stredoevropsky -1 hodina) na webu nokiagame.com. xF

Desert Freeze: Nová hra na motivy legendy jménem Tetris

Od 13.00 byla na herní stránce zpřístupněna další hra trápíci mozkové závity hráčů a rozvíjející jejich taktické myšlení. Desert Freeze vychází z klasické hry Tetris. Každý hráč má na své polovině hrací plochy "ledovou" plochu. Z ní musí označit část, kterou poskytne soupeři. Soupeř následně může kostkou ledu libovolně otáčet a posounout ji doprava či doleva. Následně potvrdí umístění a tentokrát soupeř označuje kostku ledu, kterou obětuje naopak ze své ledové plochy.

Kdyz je kolo ukončeno, kostky ledu každého hráče se posunou o kus blíž k jeho vlastní ledové ploše. Smyslem je zaplnit svou ledovou plochu a vytvořit rovnou desku (řadu), která po zaplnění zmizí, přičtou se za ní body a hra pokračuje. Hru je nutné vyzkoušet a pak se pravidla nebudou zdát tak komplikovaná. Na dokončení hry mají hráči čas do půlnoci 27. listopadu. Ke vstupu na stránku je třeba heslo, které zní: CHLORIDE.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Tetris pro dva hráče v podání Nokia Game 2003

Další změny na serveru ACBSD.com

Stejně jako předchozí den, i tentokrát se změnila úvodní stránka serveru ACBSD.com, který je součástí letošní Nokia Game. Na první pohled došlo k velké změně - barva pozadí je červená, další změny jsou ve funkcích jednotlivých kláves, na které flashový obrázek reaguje. Uvádíme jejich přehled:

  • 4 - přidává číslici "1" dovnitř čísla "1" na konec velké hlavní číselné řady
  • 0 - přidá číslici "1" do písmene "i" do druhého "i" ve slové kasumigaseki
  • S - přidá číslici "3" za písmena sss na druhém řádku
  • D - odstraní číslici "2" po "798" na druhém řádku
  • F - odstraní číslici "0" po písmenech "wds" na prvním řádku
  • R - obarví vnitřní prostor číslice "0" na horním řídku (z08844eh...)
  • T - přidá velmi malou číslici "2" do prvního hodního levého čísla "1" 
  • Z - přidá číslici "5" do velkého písmen "A"


Aktuální zpravodajství, rady a zkušenosti s Nokia Game 2003 najdete na české neoficiální stránce www.nokia-game.cz
Váš názor Další článek: Přehled her pro Nokii N-Gage

Témata článku: Nokia, Game, GMT, Den, Sed, Předchozí den


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

**144Hz displej je skvělý, ale klidně může používat jen 90 Hz **5G začíná být zajímavé i u nás a telefon tyto sítě umí **MIUI je dvousečná zbraň a nemusí vyhovovat každému

Jakub Michlovský | 40

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40