Nokia Game 2003: konec dobrodružství

Včera skončil další ročník multimediální hry Nokia Game 2003. Zajímá vás, co se stalo její poslední den? Nenechte si potom ujít tento příspěvek.
Nokia Game 2003: konec dobrodružství

Finálová hra

Na finálovou hru Nokia Game měli hráči čas přesně 24 hodin. Začalo se hrát již v pátek v jednu hodinu odpoledne a přestalo včera v téže dobu. Včera ve 13:00 se stránky uzavřely a celé dobrodružství skončilo.

Pořadí hráčů se určilo podle celkového skóre ze všech her. První padesátka nejlepších se již může těšit na zaslouženou výhru - herní konzoli N-Gage.

Poslední pozdrav od Flo

Flo - hrdinka, které hráči pomáhali zvítězit postupně nad jednotlivými protivníky, zaslala hráčům poslední pozdrav, a to z místa, ze kterého se ozvala v první zprávě:

Klepněte pro větší obrázek
SoFlo zpráva z dovolené ve finském Ivalu

Ivalo, Finsko. PRÁZDNINY! Užij si svoje ;) Díky za tvou dokonalou pomoc. Brzy o mně uslyšíš, chci ti prokázat ještě svůj dík. xF

Drobnosti pro hráče

Nokia dala na stránkách hry (www.nokiagame.com) k dispozici spořič obrazovky, který připomíná dění v letošní hře. Můžete se tak podívat na absolvovanou cestu, jednotlivé SoFlo MMS zprávy i na upoutávky jednotlivých her, které se v průběhu letošního ročníku hrály.

Pokud vás zajímá, kolik her se hrálo a kolik času na jejich zdárné dokončení hráči měli, podívejte se na časový plán her. Jestli jste zvědaví, co je to FloBoarding a jaká byla finálová hra, můžete si vše zkusit zahrát. Hráči Nokia Game hry uložili na svých stránkách a můžete je tedy spustit i po ukončení Nokia Game.


Kompletní přehled o tom, co se letos stalo, najdete jako deník "Den po dni" na našich neoficiálních stránkách www.nokia-game.cz.

Diskuze (18) Další článek: Eurotel Data Nonstop už za 649 korun (přehled bleskovek)

Témata článku: Nokia, Nokia N-Gage, Konec, Game, Dobrodružství


Určitě si přečtěte

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

** Redmi Note 9 Pro se chlubí čtveřicí snímačů s až 64Mpx rozlišením ** 5 020mAh baterie zajistí dobrou výdrž a podporuje až 30W dobíjení ** Snapdragon 720G ve spolupráci s 6GB RAM zajistí dostatek výkonu

Milan Měchura | 21