Nothing má valentýnskou akci. K blikacímu smartphonu přidá sluchátka Ear Stick jako dárek

Londýnský start-up Nothing má v portfoliu zatím jen tři produkty – dvoje bezdrátová sluchátka a jeden smartphone. V těchto dnech spustila firma na svém oficiálním e-shopu valentýnskou akci, v rámci níž můžete získat 1 + 1 produkt zdarma.

Klepněte pro větší obrázek

Od 3. února k nákupu smartphonu Nothing Phone (1) získáte sluchátka Nothing Ear Stick v hodnotě zhruba 3000 Kč jako dárek. Od 6. února k nákupu sluchátek Ear Stick získáte druhý kus identických sluchátek jako dárek. Tato akce platí pouze pro oficiální e-shop.


Nothing Phone (1) 5G 12GB/256GB


Ceny i nabídky u lokálních prodejců se mohou lišit. Například stejná sluchátka dává ke smartphonu jako dárek také Alza, ale pouze k nejvyšší paměťové variantě 12 + 256 GB. Cena tohoto balíčku je stejná jako na e-shopu Nothing (14 000 Kč). Nižší paměťová verze 8 + 128 GB telefonu (ale bez sluchátek jako bonusu) vychází na Alze proti e-shopu Nothing o půldruhého tisíce levněji.

Váš názor Další článek: Chytré auto T-Mobile v případě nehody lokalizuje vůz a automaticky rozešle tísňové SMSky

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Nothing, , , , , , , , Nothing Phone (1), Nothing Phone (1) (12+256GB), Nothing Phone (1) (8+256GB), Nothing Phone, Stick, Dar, SMA, Sluchátko