Nová 12 000mAh powerbanka od Huawei podporuje 40W dobíjení SuperCharge

Huawei včera v Paříži představilo smartphony P30 a P30 Pro, dva nové modely chytrých hodinek Huawei Watch GT a také chytré brýle. Mezi novinky však můžeme zařadit i novou powerbanku, která nabídne kapacitu 12 000mAh a oboustrannou podporou rychlého 40W dobíjení.

Powerbanka má dva USB porty. USB-A poskytuje na výstupu 40W dobíjení, ovšem pouze pro zařízení, která jsou kompatibilní se standardem SuperCharge. Druhým konektorem je USB-C, který podporuje nabíjení USB Power Delivery, takže z něj můžete zrychleně dobíjet i zařízení mimo značku Huawei. USB-C slouží i pro samotné nabití powerbanky. Pokud použijete 40W SuperCharge nabíjení, dobije se z nuly na sto za dvě a čtvrt hodiny. V ostatních případech musíte počkat více než dvojnásobek času.

Powerbanka má čtyři informační diody, které se rozsvítí po stisku tlačítka, váží 227 gramů, a nabízena bude v modré a bílé. Nový Huawei P30 Pro powerbanka dobije na 70 % přibližně za půlhodinu. Její cena se má pohybovat okolo 99 EUR, tj. v přepočtu okolo dvou a půl tisíc korun. Přesná dostupnost powerbanky v ČR zatím není známa.

Naše první dojmy z Huawei P30 Pro:

Diskuze (5) Další článek: Kde tohle skončí? Xiaomi má 100W nabíječku. Baterku nakrmí za čtvrt hodiny

Témata článku: Huawei, , , , , , USB power Delivery, Super +, Chytrá brýle, Huawei Watch GT, Šup, Zařízení, Paříž, Česká republika, Sup, Stisk tlačítka, Podpor,