Nová Nokia 6610i s foťáčkem (přehled článků)

Recenze nejlevnějšího Alcatelu OT 320 - Nabíječka na ruční pohon - Ceny mobilních telefonů na duben - Převlékání kabátků sníží Nokii podíl - Recenze GPRS karty i-Tec - Co lidem vadí na Sony Ericssonu P800.
Nová Nokia 6610i s foťáčkem (přehled článků)

Nabízíme vám přehled článků uplynulého týdne. Seřazeno od nejčtenějších.

Alcatel One Touch 320: jednoduchost za dva tisíce (recenze)
Alcatel One Touch 320 je velice levný mobilní telefon - mezi hlavní přednosti patří jednoduchost a nízká hmotnost. Funkčně telefon ani v jedné oblasti nevyčnívá, je určen pro velmi nenáročné uživatele.

Nová Nokia 6610i s foťáčkem
Pokud patříte mezi konzervativnější uživatele, kteří si nepotrpí na lecjaké módní výstřelky, jistě jste si oblíbili nenápadnou Nokii 6610. V příštích dnech bude představen její nástupce, kde jednou z hlavních inovací bude vestavěný foťáček.

Nabíječka na ruční pohon
Určitě vás už někdy nepříjemně zaskočil vybitý telefon právě v okamžiku, kdy jste si potřebovali nutně zavolat. Pokud jste navíc daleko od zdroje elektrické energie, nastává skutečný problém. A právě pro takové případy je určena manuální nabíječka.

Operátoři: ceny mobilů na duben
Jak vypadají ceny dotovaných telefonů a předplacených sad v dubnu? Připravili jsme tradiční tabulku s cenami všech mobilů, které naši operátoři aktuálně prodávají. Pokud přemýšlíte o novém přístroji, nenechte si tento článek ujít.

Převlékání kabátků sníží Nokii tržní podíl
Tržní podíl Nokie za první čtvrtletí asi poklesne nejvíce v historii firmy v závislosti na snížených tržbách i zisku. Nokia 6610i je novinka, nebo jen pokračování chybné politiky vedoucí do propasti?

Recenze GPRS karty i-Tec: hezky česky
Pokud to s mobilním internetem přes GPRS myslíte skutečně vážně, možná byste mohli přemýšlet o speciální kartě do notebooku. Jednu takovou nabízí český i-Tec a vedle dat nabízí i hlasovou komunikaci, SMS nebo e-maily.

Sony Ericsson P800: co lidem nejvíc vadí
Opět jsme si vzali na mušku jeden z populárních mobilních telefonů, respektiv z kategorie komunikátorů. Tentokrát jde o Sony Ericsson P800. Porozhlédli jsme se, co na něm jeho uživatelům nejvíc vadí.

Velké srovnání: ICQ a další programy pro chytré telefony (2/2)
Komunikaci přes internet pomocí programů ICQ, MSN, AOL, Jabber nebo Yahoo asi všichni dobře znáte. Nyní se tyto programy pro rychlé zasílání zpráv postupně dostávají i do mobilních telefonů. V tomto článku se zaměříme na programy pro Symbian.

Jak na e-mail v mobilu (bez e-mailového klienta)
Očekáváte důležitý e-mail a nenacházíte se právě u počítače s internetem, případně vás již otravuje neustálé odklikávání tlačítka obnovit a kontrolování vaší e-mailové schránky? Použijte upozornění na mobil.

T-Mobile Bonus už jen pro někoho, ale zato lepší
T-Mobile přichystal ve svém programu Bonus dvě změny. Za získané body můžete nakupovat volné minuty, SMS, MMS a data, od června však pro některé tarifní programy přestane T-Mobile Bonus platit.

MobilMania rozšiřuje tým: hledáme redaktora
Chystáme nové projekty, proto do týmu MobilManie hledáme dalšího redaktora na plný úvazek. Chcete testovat mobilní telefony, zkoumat služby operátorů, mít k dispozici zajímavou techniku a setkávat se zajímavými lidmi?

Banka v mobilu i jinde: výsledky průzkumu
Používáte mobilní bankovnictví, nebo raději přistupujete do banky přes internet? Co se vám na přímém bankovnictví nejvíc líbí, jaké služby využíváte nejčastěji? Připravili jsme výsledky průzkumu, na který jsme před časem odkazovali.

Javová hra Street - netradiční plošinovka
Do vašeho města vpadli nepřátelé a ničí vše, co jim přijde pod ruku. Chcete uprchnout. Doma jste našli brokovnici a jdete do ulic probít si cestu pryč. Jestli se to povede, záleží jen na vaší obratnosti. Dávejte si pozor, jde o život!

Nastavení wapu a MMS u nejnovějších Nokií
Připravili jsme přehledný návod pro nastavení MMS a wapového prohlížeče pro nejnovější telefony Nokia, které podporují pouze tzv. wap 2.0. Máme kompletní informace pro všechny operátory včetně Oskara.

Dubnové Mobility: hlavně CeBIT 2004
Dubnové Mobility se věnují především novinkám, které jsme si prohlédli na veletrhu CeBIT. Další téma je zaměřeno na mobilní datové přenosy a jejich možnosti. Recenze: Nokia 7200, Sony Ericsson Z200, LG G5400, Philips 630 a Alcatel One Touch 320.

Balls: trénujte billiard na mobilu (+soutěž)
Připravte si doutník, sklenku dobré irské whisky a své billiardové umění. Na své oblíbené tágo v luxusním pouzdře můžete ale s čistým svědomím zapomenout, stejně tak i na kvalitní stůl z ušlechtilého dubového dřeva.

Mobilní budoucnost přichází z východu
Mobilní technologie čím dál viditelněji postihuje syndrom počítačového hardwaru. Vývoj se neustále zrychluje, jedno technologické řešení nahrazuje druhé. Není žádnou novinkou, že hlavní centrum mobilního výzkumu je východní Asie.

Váš názor Další článek: Nástupce Nokie N-Gage: jaký bude? (první obrázky)

Témata článku: Nokia, Ostatní, Alcatel One Touch 320, LG G5400, Nokia 6610i, Nokia 7200, Philips 630, Sony Ericsson P800, Sony Ericsson Z200, Vybitý telefon, Přímé bankovnictví, Pře, Obratnost, Přehledný návod, Nová Nokia, Nov, Přehled


Určitě si přečtěte