Nová Nokia N-Gage je tady (přehled článků)

Recenze jednoho z nejmenších mobilů Panasonic G50 - Eurotel CDMA se blíží - Přehled modelů od Motoroly - Recenze dvojice Bluetooth sluchátek - Legendární slepice Moorhuhn už i na mobilu - Jak fungují moblogy?
Nová Nokia N-Gage je tady (přehled článků)

Neuteklo vám něco? Nabízíme přehled článků uplynulého týdne. Seřazeno od nejčtenějších.

Panasonic G50: suvenýr od kolotočů (recenze)
Panasonic G50 je jeden z nejmenších mobilů, které si můžete v současné době u nás koupit. Vypadá sice jako hračka, ale je to plnohodnotný telefon s barevným displejem, nechybí mu žádná ze základních funkcí a přidává i něco navíc.

Eurotel CDMA - internetová revoluce v Česku?
Od května bude Eurotel nabízet rychlý přístup k internetu přes CDMA, a to bezdrátově a téměř po celém území České republiky. Jedná se o největší téma poslední doby. Přečtěte si nezávislý pohled jednoho z našich slovenských kolegů.

Motorola - přehled modelů
Americký výrobce mobilních telefonů Motorola je v současné době na druhém místě v počtu prodaných kusů. Motorola své příznivce bezesporu má, stačí se podívat na nějaký z posledních modelů výrobce. Dost nás toho ještě čeká.

Výsledky ankety: jaké jsou nejkrásnější a nejškaredší mobily?
Minulý týden jsme vyhlásili anketu, ve které jste mohli vybírat, které současné mobilní telefony jsou podle vás nejhezčí a které moc krásy nepobraly. Podívejte se na podrobné výsledky.

Aktuálně: nová N-Gage je tady a jmenuje se QD
Nokia si přivstala a už v sedm hodin ráno rozeslala tiskovou zprávu s informacemi o nové verzi herní konzole N-Gage. Bude poměrně levná, ale nečekejte fotoaparát, rádio ani přehrávač MP3.

Nokia N-Gage QD: novinka nebo krok zpět?
Pamatujete se na obří show k uvedení N-Gage? Včerejší představení Nokia N-Gage QD bylo výrazně tišší, show nahradila obyčejná tisková zpráva. Není se čemu divit, jedná se o pokus zachránit umírající koncept a tím se nikdo nechlubí. Záchrana je to však podivná.

Recenze bluetooth sluchátek Jabra a B-Speech
Tradičnímu testu bluetooh sluchátek tentokrát neodolaly sluchátka Jabra FreeSpeak 250 a B-Speech Plus. Obě představují nástupce předchozích modelů.

Návod: jak nastavit e-mail na nových Nokiích
Nové telefony Nokia řady Series 40 mají vestavěný e-mailový prohlížeč. Jeho nastavení nemusí být pro každého jednoduchá záležitost, proto jsme připravili návod s přesným postupem.

Moorhen Camera X: legendární slepice pro Symbian (recenze)
Moorhen Camera X je hra pro chytré symbianové telefony. Na dvorku pobíhají a poletují slepice, vy jste lovec s brokovnicí a čas utíká. Znáte přece hru Moorhuhn… Mobilní verze se netradičně ovládá fotoaparátem v telefonu.

Pryč s háčky a čárkami v SMS symbianových Nokií
Známým problémem symbianových telefonů Nokia je slovník T9, který píše s diakritikou a zkracuje tak délku zpráv. To, co Nokia nedomyslela, naštěstí řeší program NaSMS, se kterým lze psát textovky plné délky a nabízí i další užitečné funkce.

Wild West Duel: divoký západ v telefonu (javová hra)
Je horký večer a ty uprostřed prérie narazíš na tři desperády, kteří se s tebou chtějí utkat v pravém kovbojském souboji. Otři si upocené čelo, otevři sponu pouzdra svého koltu a hlavně nezapomeň na to, že vyhrává ten rychlejší.

Moblog = internetový deníček z mobilu
Znáte moblogy? Fotomobilem pořídíte obrázek, přidáte k němu popisek a krátce po odeslání – třeba pomocí MMS – se vše objeví na internetové stránce. Přesně tohle umí nová služba HyperBlog.

AA Flak 8.8: zahrajme si na vojáčky (+soutěž)
Her s válečnou tématikou je vskutku mnoho. Dnešní hra vás ale mile překvapí svým námětem i grafickým zpracováním. Vžijte se do role posledního vojáka čekajícího marně na posily ze strany svého vojska při obraně města před nepřátelskými bombardéry.

Mystic Islands 2 - špičkové RPG na mobilu
Všichni, kdo čekáte na opravdovou mobilní hru žánrý RPG, vězte, že se mezi nimi zrodil král. Hra Mystic Island 2 patří mezi nejpropracovanější hry, které jsem měl tu čest na mobilním telefonu hrát.

Soutěž pro programátory v Javě
Soutěž Start 2004 – Nejlepší Java aplikace je určena pro programátory javových her a aplikací. Vítězové získají zajímavé ceny, například Nokii 6600, a svá díla mohou prodávat na portálu Eurotel Live! nebo i ve světě.

Váš názor Další článek: Čtenářský kotel: ptejte se Oskara (ukončeno)

Témata článku: Nokia, Nokia N-Gage, Nokia N-Gage QD, Panasonic G50, Nov, Jednoduchá záležitost, Plnohodnotný telefon, Pře, Divoký západ, Nová Nokia, Přehled, Tradiční test


Určitě si přečtěte

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

** Redmi Note 9 Pro se chlubí čtveřicí snímačů s až 64Mpx rozlišením ** 5 020mAh baterie zajistí dobrou výdrž a podporuje až 30W dobíjení ** Snapdragon 720G ve spolupráci s 6GB RAM zajistí dostatek výkonu

Milan Měchura | 21