Nové chytré hodinky přímo od Xiaomi. Jmenují se Mi Watch Revolve a baterie vydrží až dva týdny

Xiaomi se připravuje na globální distribuci chytrých hodinek Mi Watch Revolve. Detailnější zkoumání odhalí, že nejsou až tak nové, jde o globální verzi modelu Watch Color, který byl v lednu oznámený v Číně. Existenci hodinek potvrdila aplikace Mi Watch, která slouží jako prostředník při jejich spárování s telefonem.

Mi Watch Revolve jsou osazeny 1,39" AMOLED displejem, který je vsazen do těla z nerezové oceli o tloušťce 46 mm. Do těla s odolností 5ATM se dostala i 420 mAh baterie, kterou nabijete pomocí magnetické kolébky. Výdrž se má pohybovat okolo 14 dní!

Daní za krásu je fakt, že hodinky staví na proprietárním systému s několika základními aplikacemi, další může přidat jen výrobce formou aktualizace softwaru. Výbava hodinek však není k zahození: měření srdečního tepu, GPS, NFC pro bezkontaktní platby (jenže služba AliPay nám v Česku moc užitečná nebude).

Španělský YouTuber eSavants hodinky ukázal na unboxing videu. Dostal se k nim na AliExpressu, kde je pořídil za zhruba 90 EUR, což dělá v přepočtu cirka 2 400 Kč. O něco vyšší částku můžeme očekávat i v evropské distribuci. Kdy se hodinky dostanou na český trh, zatím není jasné.

Hodinky Mi Watch Revolve vycházejí z čínských Watch Color:

Via XDA, Mi

Diskuze (8) Další článek: Asus ROG Phone 3 bude znovu králem výkonu. Známe jeho vzhled i výbavu

Témata článku: Xiaomi, , , , , , , , , , , , Xiaomi Watch, Chytré, GPS NFC, Česká republika, ESA, Watch, Watch Color,