Nové mobilní příslušenství Samsung (fotogalerie)

Samsung vyrobil stylová bluetooth sluchátka vycházející z designu mobilů Wave, Monte a Galaxy S. Praktická je bondovka s nabíjecím dokem do auta.

Do redakce dorazila hrstka mobilního příslušenství Samsung. Jedná se o pětici bluetooth sluchátek, které společnost prodává na českém trhu. Primárně jsou určena pro párování s mobily Samsung (některá sluchátka jsou dokonce designově odvozená od svých mobilních protějšků), používat je můžete ale samozřejmě s jakýmkoli zařízením, které podporuje technologii Bluetooth.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

HM1600

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Bondovka HM1600 je vzhledově i barevně odvozena od Samsungu Monte. K dispozici je v šedém a oranžovém provedení. Jde o jednoduché monofonní sluchátko nízké hmotnosti se záušní sponou. V balení najdete samotné sluchátko, nabíječku a návod. HM1600 seženete za 590 Kč.

HM3100

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Svůj designový sluchátkový protejšek dostal také Samsung Galaxy S. Jmenuje se HM3100 a nabídne pokročilejší funkce redukce okolního hluku a potlačení echa. Monofonní bluetooth sluchátko seženete v šedé barvě za 790 Kč.

HM3200

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

HM3200 patří mezi stylové designové headsety a primárně je určen pro spárování se Samsungem Wave, od něhož si vypůjčil kosočtvercové ovládací tlačítko. Zaujme zejména štíhlý protáhlý design a kovové provedení vnější strany. Sluchátko HM3200 seženete v současnosti za 990 Kč.

HM3500

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Zdvojené příslušenství najdete v balení se sluchátkem H3500. Navíc se zde nachází ještě stereofonní drátový headset, na jehož kabel můžete díky dodávanému poutku bondovku zavěsit a mít ji tak stále po ruce. H3500 seženete v celobílé nebo černé barvě za 950 Kč.

WEP570

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nejpokročilejším kusem dodaného příslušenství je kombinované bluetooth sluchátko s dobíjecím řešením do auta WEP570. Součástí balení je samotná monofonní bondovka s úchytem za ucho, která je osazena malým konektorem ve spodní části. Tím se umístí dokovací kolébky, jež na druhé straně přechází v autonabíječku s typickým kolíkem 12V do zapalovače. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Kolík a dok spojuje kloub, který v autě nastavíte do optimálního úhlu podle umístění vašeho zapalovače. Na přední straně doku najdeme navíc konektor pro USB kabel, díky němuž se může za jízdy dobíjet i další zařízení, typicky telefon. Headset s nabíjecím autoadaptérem WEP570 pořídíte za 790 Kč.

Diskuze (7) Další článek: Křečkem poháněná nabíječka Nokia (video s vtipem uvnitř)

Témata článku: Samsung, Příslušenství, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S, Nov, MOBI, Sam, Mobilní příslušenství, Fotogalerie, Mobil, Foto


Určitě si přečtěte