Nové Nokie: Symbian zítra, Windows Phone za 64 dní

Nokia je na pověstném dně. Na zítra slibuje něco OPRAVDU nového na Symbianu a v říjnu se konečně dočkáme prvního Windows Phonu. Odrazí se ode dna?
Nové Nokie: Symbian zítra, Windows Phone za 64 dní

Sešly se dvě webové stránky, které připravují svět na nové smartphony Nokia. První z nich je odpočet na facebook.com/nokia, který říká, že „Už je skoro čas zkusit něco nového. Něco nového na Symbianu.“ Co to asi bude?

Že by se potvrdily spekulace a Finové představili gigahertzové Nokie 600, 700 a 701? S nimi by měl přijít také Symbian Belle, nástupce Anny, která se teprve minulý týden dostala mezi české uživatele. Náš první pohled na Belle naznačuje, že tentokrát to bude větší posun, než v případě Anny.

Jasno bude ve středu (24. srpna) v 14:45 našeho času, sledujte MobilManii. Jistě ne náhodou v tu dobu Nokia pořádá akci v Hong-Kongu a novinky budou prezentovány právě tam.

Klepněte pro větší obrázek

Druhý web oznamuje nové telefony jen nepřímo. Nokia totiž zprovoznila stránky letošní konference Nokia World a je (zatím oficiálně nepotvrzeným) veřejným tajemstvím, že právě tam bude oficiálně představena první Nokia se systémem WP7 Mango. Bude to barvami hrající sestra modelu N9, zatím známá pod jménem Nokia Sea Ray? Nebo snad některý z těchto střízlivěji vypadajících kousků?

Už tedy celkem jistě víme, že akce začne 26 října 2011. Hlavní keynote začíná v 10:00 našeho času, právě tam bude představen zřejmě nejočekávanější mobil tohoto roku.

 Klepněte pro větší obrázek
Diskuze (136) Další článek: T-Mobile Twist můžete nově dobíjet na pobočkách Fortuny

Témata článku: Nokia, Windows, Wind, Nov, Win, Windows!, Phone, Letošní konference


Určitě si přečtěte

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

** Redmi Note 9 Pro se chlubí čtveřicí snímačů s až 64Mpx rozlišením ** 5 020mAh baterie zajistí dobrou výdrž a podporuje až 30W dobíjení ** Snapdragon 720G ve spolupráci s 6GB RAM zajistí dostatek výkonu

Milan Měchura | 21