Nové Sony Ericssony už příští týden (přehled bleskovek)

T-Mobile bude prodávat Nokii 6230 - Oskar nabízí nové balíčky služeb - Eurotel asi brzy spustí svůj "t-zones" - Nokia pustila do prodeje mobily bez češtiny - Obrázky z dvoumegapixelového fotomobilu - a další zajímavé zprávy.
Nové Sony Ericssony už příští týden (přehled bleskovek)

Uteklo vám něco? Nabízíme přehled bleskovek uplynulého týdne. Seřazeno od nejčtenějších.


Nové Sony Ericssony už příští týden
Sony Ericsson uvede příští týden nové telefony (+ příslušenství). Zatím přesně nevíme, kolik jich bude, některé zdroje hovoří o dvou modelech.

Nový firmware pro Sony Ericsson T610 je ostře sledován
Dostala se mi do ruky ověřená informace, podle které vývojový firmware pro Sony Ericsson T610 obsahující funkci My Friends, konkrétně R1A FIGHTER DEV, je ostře sledován samotným Sony Ericssonem.

T-Mobile bude prodávat Nokii 6230 (kompletní březnový ceník telefonů)
Aktuální ceník T-Mobilu pro mobilní telefony a sady Twist na měsíc březen. Mezi největší novinku patří vysoce vybavená Nokia 6230.

Aktuální ceny telefonů Oskara
Přinášíme vám ceny mobilů Oskara na březen. V nabídce se nově objevil Samsung SGH-S300m a Sony Ericsson Z200.

Konec šuškandy: Oskar nabízí nové balíčky služeb
Naše informace, které jsme shrnuli do pátečního článku, se až na detaily potvrdily: Oskar od dnešního dne nabízí tři nové nebo upravené balíčky služeb.

Šuškanda: Eurotel asi brzy spustí svůj „t-zones“
Dostali jsme se k informacím, že Eurotel 15. března chystá spuštění mobilního portálu Eurotel Live. Zdroj této informace není oficiální, ale máme dobrý důvod mu věřit.

Televizní reklama na mobily Sony Ericsson
Nudíte se v práci? Třeba vás zaujmou světové reklamní spoty na současné mobily Sony Ericsson. Vypadají opravdu dobře, některé jsou anglicky, jiné francouzsky nebo japonsky.

Konec šuškandy: Twist Bonus je už oficiální
Ačkoli T-Mobile svoji akci s věrnostním programem Twist Bonus ještě neoznámil v tiskové zprávě a ani na webu zatím nenajdete žádnou zmínku, v prodejnách si už můžete vzít informační letáček.

Se zákazníky nejlépe komunikuje T-Mobile, nejhůře Eurotel
Společnost United Interactive prověřila u 19 českých telekomunikačních firem úroveň reakcí v e-mailové komunikaci se svými zákazníky.

Nokia pustila do prodeje mobily bez češtiny
Nokia v posledních dnech omylem pustila prodeje mobilní telefony 3310 bez české lokalizace. V telefonech lze nastavit pouze anglické, německé, ruské a litevské menu.

Eurotel: ceník mobilů na březen
Ceník Eurotelu se od poslední aktualizace, která proběhla 16. února, moc nezměnil. Malé snížení ceny můžeme pozorovat u Nokie 3200 a Samsungu SGH-X100.

Návod: jak u Nokie 6600 vyměnit paměťovou kartu bez vypínání
Nokia ve svém modelu 6600 schovala paměťovou kartu pod baterii a doposud se myslelo, že bez vypnutí telefonu nelze kartu vyměnit.

N-Gage se dočkala kritiky od klíčového dodavatele her
John Riccitiello, prezident společnosti Electronic Arts, která je klíčovým dodavatelem her pro konzoli N-Gage, nešetřil kritikou na adresu Nokie.

Když chybí alibi, pomůže telefon (program pro telefony Series 60)
Unikátní aplikace SounderCover je určena pro mobilní telefony řady Series 60 - tedy pro všechny chytré Nokie se Symbianem a Siemens SX1.

Akce: Twist Extra volá o víkendech za korunu
T-Mobile ode dneška až do konce dubna nabízí ve svém předplaceně-paušálním tarifu Twist Extra víkendová volání ve vlastní síti za korunu za minutu.

Obrázky z dvoumegapixelového fotomobilu
Získali jsme několik snímků pořízených japonským dvoumegapixelovým fotomobilem. Rozhodně je doporučuji vaší pozornosti.

T-Mobile: v balíčku Hit bude i Nokia 3510i
T-Mobile do konce března nabízí balíčky, kde lze za zvýhodněnou cenu njednou získat mobilní telefon i tarifní zvýhodnění Hit. Podmínkou je samozřejmě dvouletý úvazek.

Konkurz na Oskarovy Technoidy je ukončen
Dnes bylo ukončeno závěrečné kolo konkurzu na nové Technoidy. Všem, co postoupili, byl dnes informační e-mail e-mail s tímto zněním.

Operační systém Symbian v nové verzi 8.0
Minulý týden byl na 3GSM kongresu představen operační systém Symbian v nové verzi pod číselným označením 8.0. Jedná se zatím o poslední verzi.

Hrátky s novým komunikátorem Motorola MPx (video)
Komunikátor MPx nabízí plnohodnotnou klávesnicí, WiFi, Bluetooth, paměťové karty nebo fotoaparát s rozlišením 1,3 megapixelu.

Další šuškanda o nové verzi N-Gage
Koncem února se v Moskvě konala konference vývojářů počítačových her. John Romero, jeden z tvůrců legendárních her Doom nebo Quake, který nyní pracuje na projektech pro Nokii N-Gage.

Legendární Bomberman bude pro i N-Gage
Nokia dnes společně se společností Hudson Soft oznámila, že pro herní konzoli N-Gage připravují legendární hru Bomberman. Poprvé byla uvedena už v roce 1985.

Do roku 2015 bude mít mobil polovina zeměkoule
Podle Nokie se budou v roce 2015 mobilním telefonem dorozumívat asi čtyři miliardy lidí, což bude asi polovina obyvatel zeměkoule.

Bude mít Sony Ericsson T630 dva nástupce?
Podle informací švédského serveru Mobil.se dostane model T630 dva nástupce, které Sony Ericsson představí v úterý 9. března.

Váš názor Další článek: Bude mít Sony Ericsson T630 dva nástupce?

Témata článku: Sony, Ericsson, Ostatní, Nokia 3510i, Nokia 6230, Nokia N-Gage, Siemens SX1, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T630, Sony Ericsson Z200, Pře, Týden, Blesk, Unikátní aplikace, Příští týden, Nov, BLE, Eri, Přehled, Son


Určitě si přečtěte