Novinky od T-Mobilu na březen

T-Mobile připravil na nový měsíc několik novinek, Tarify Víkend+ bez paušálu na dva měsíce, nové APN s veřejnou IP adresou, dobíjení Twist karet s Českou spořitelnou a změny u některých SMS služeb s přidanou hodnotou.
Novinky od T-Mobilu na březen

Volání o víkendech opět levnější

T-Mobile nabízí všem uživatelům Tarifu 20 Start (HIT), Tarifu 80 (HIT), Tarifu 200 (HIT), Tarifu 400 (HIT), Tarifu Student, Tarifu 20+20 a Tarifu Data Unlimited možnost získat po dva měsíce využívání Tarifu Víkend+ bez nutnosti platit měsíční paušál ve výši 35,38 Kč s DPH. Tuto nabídku mohou zákazníci využít počínaje prvním dnem jejich zúčtovacího období v březnu 2004. Ti, kteří mají Tarif Víkend+ již aktivován, slevu obdrží automaticky, ti ostatní si pak mohou tento tarifní doplněk bez nutnosti platit měsíční paušál aktivovat. Podtrženo a sečteno, ušetřit můžete necelých 71 Kč, není to mnoho, ale k zahození to také není.

Nové APN se jmenuje Internet Plus

APN Internet Plus je určeno zákazníkům, kteří potřebují mít při přístupu na internet prostřednictvím GPRS přidělenu veřejnou IP adresu (na standardním APN Internet jsou přidělovány privátní IP adresy a je využíván překlad adres, tzv. NAT). Při připojení na GPRS prostřednictvím APN Internet Plus je veřejná IP adresa přidělována dynamicky (tzn. při každém spojení odlišná). Přístup na internet s přidělenou veřejnou IP adresou je vyžadován některými specifickými aplikacemi (např. některými VPN klienty pro bezpečný vzdálený přístup do firemní sítě) nebo v situaci, kdy je potřeba, aby připojený počítač nebo jiné zařízení bylo možné kontaktovat z „veřejného“ internetu.

Aktivace služby přijde zákazníka na 608,78 Kč s DPH a její využívání není, podobně jako u internet.open u Eurotel, spojeno s žádným dalším měsíčním poplatkem. Přenos dat je účtován dle GPRS tarifu, který má uživatel nastaven.

Zrušení starých SMS služeb

To se konkrétně týká služeb Hlasová SMS, SMS Fax a SMS na Operator/Pager, které byly v prosinci loňského roku nahrazeny možností posílat SMS na daná telefonní čísla přímo, bez nutnosti využívání klíčových slov a čísla 4616. Obě varianty těchto služeb nějakou dobu koexistovaly, ale od 1. března byly staré služby definitivně zrušeny. Pokud jste je tedy využívali, pak nyní můžete posílat SMS přímo na dané číslo, což je jednak levnější a jednak tím ušetříte také místo na text samotné SMS (dříve jste spotřebovali několik znaků na klíčové slovo a telefonní číslo, kam chcete SMS doručit).

Diskuze (19) Další článek: Nový Eurotel Go Bod: kdo víc dobije, víc ušetří

Témata článku: T-Mobile, Operátoři, T - Mobil, Březen, Nov, Mobil, Připojený počítač, Novinky, MOBI


Určitě si přečtěte

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40

Samsung Galaxy S21 Ultra: Klenot vyšperkovaný dvěma teleobjektivy

Samsung Galaxy S21 Ultra: Klenot vyšperkovaný dvěma teleobjektivy

** Pokud chcete to nej, chcete Galaxy S21 Ultra ** Špičkový foťák doplňují dva teleobjektivy a 100× Space Zoom ** Překvapivým bonusem je dotykové pero S Pen

Martin Chroust | 95

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 9