Novinky od Xiaomi dostanou až 4 roky aktualizací. Těšit se mohou i další modely

Xiaomi příští týden chystá premiéru nové vlajkové lodi Xiaomi 11T a 11T Pro (slovíčko Mi už se v názvu nebude používat). Přesto firma již dopředu oznámila jednu z hlavních předností chystaných novinek. Tou má být rozšířená softwarová podpora pro aktualizace systému. 

Telefony by se měly dočkat prodloužené, tříleté podpory pro systémové aktualizace. Smartphony se tak v příštích letech mohou těšit celkem na tři verze Androidu. Bezpečnostní aktualizace budou přijímat dokonce po dobu 4 let od uvedení. Společnost přitom uvedla, že uvažuje o rozšíření delší podpory i na další telefony Xiaomi.

Délka podpory však samozřejmě bude záviset na konkrétním modelu, zemi, trhu a dalších faktorech. V chystaných modelech 11T a 11T Pro, které by měly být představeny už 15. září, bude mít možnost si tento závazek uživatelům poprvé vyzkoušet.

Nedávno představené Xiaomi Mix 4:

Diskuze (12) Další článek: Tohle jsou výrobci smartphonů, o kterých jste nejspíš nikdy neslyšeli. Přesto patří k největším na světě

Témata článku: Xiaomi, Android, Smartphony, MIUI, Vlajková loď, Aktualizace softwaru, Update, Nadstavba, Aktualizace, Premiéra, Podpora, Model, Xiaomi Mix, NovinkaHackeři dokázali EA ukrást zdrojový kód FIFA 21 a data enginu Frostbite

Hackeři dokázali EA ukrást zdrojový kód FIFA 21 a data enginu Frostbite

Hackeři jsou pro herní studia noční můrou. Není to tak dávno, co se úspěšně nabourali do CD Projekt Red a nyní se jim povedl útok na EA.

Vojtěch Matušinský
EABezpečnost
Recenze dostupného, ale výborného integrovaného Hi-Fi zesilovače NAD C 316BEE V2

Recenze dostupného, ale výborného integrovaného Hi-Fi zesilovače NAD C 316BEE V2

Zesilovač C 316BEE V2 je snad až příliš dobrý na to, kolik stojí – je trochu svůj, nicméně přináší opravdový požitek z hudby a stojí za každou korunu, kterou do něj investujete.

Daniel Březina
Zesilovače
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny