Nový ROG Phone dostane druhý pidi displej na záda. Bude ale spíše jen na efekt

Nový ROG Phone dostane druhý pidi displej na záda. Bude ale spíše jen na efekt

Pomalu přichází čas na nástupce nejznámějšího a nejvýkonnějšího herního telefonu Asus ROG Phone 3. Loni tento model představil tchajwanský výrobce až během letních prázdnin, letos by premiéra mohla být v dřívějším termínu. Telefon už ve formě prototypu existuje a jeho podoba unikla na sociální síť Weibo.

Klepněte pro větší obrázek
Herní Asus odhaluje druhý malý displej na zádech | Zdroj: Weibo

Nový ROG Phone bude designově velmi podobný svému předchůdci, zachová si zhruba stejné tvary i rozměry a také dynamický design typický pro herní telefony. Jedné výraznější novinky se ale přece jen dočkáme – bude to druhý informační displej umístěný na záda zařízení. Z animovaného GIF obrázku to vypadá, že jeho hlavní funkcí budou hlavně grafické efekty a snad i nějaké základní notifikace.


Zadní strana nového herního mobilu od Asusu | Zdroj: Weibo

Jasno není ještě o přesném pojmenování telefonu. „Na řadě“ by byl ROG Phone 4, kvůli pověrčivosti v některých asijských zemích ale zřejmě bude čtyřka vynechána a přeskočí se na Asus ROG Phone 5. Po stránce výbavy se očekává procesor Snapdragon 888, displej s obnovovací frekvencí 144 Hz, baterii s kapacitou 6 000 mAh a rychlým 65W dobíjením. Vylepšen by měl být i trojitý fotoaparát, jeho přesné sestavení ale zatím neznáme.

Diskuze (1) Další článek: Motorola s obří baterií už je v prodeji. Nepodcenila ale ani ostatní parametry

Témata článku: Asus, Snapdragon, Spekulace, Design, Herní mobily, Druhý displej, ROG, 144 Hz, Weibo, Záda, Letní prázdniny, Displej, Efekt, Telefon


Určitě si přečtěte