Nový Sony Ericsson T310, další třístovka z řady

Na letošním CeBITu představí Sony Ericsson své nové modely. Bude mezi nimi i nástupce modelu T300 s označením T310. Jaký je a jak vypadá?
Nový Sony Ericsson T310, další třístovka z řady

Letošní CeBIT se opět ponese v duchu nových modelů jednotlivých značek. Nebude chybět ani obměněná modelová řada od společnosti Sony Ericsson. Jak se zdá, všechny nové modely budou vzhledově vycházet z povedeného low-endového modelu T100. Jestli je to dobře nebo ne, záleží na vkusu, ale každopádně bude na první pohled jasné, o jaký mobil se jedná. Jednotnou uniformitu dodržuje většina úspěšných značek a u Sony Ericsson zatím chyběla.

Model SE T310 si oproti svému předchůdci vzhledově polepšil. Z „baculky“ se stává pohledný mobil moderních hranatých tvarů. Na obrázcích sice použitá  barevná kombinace moc vábně nevypadá, ale jak tvrdí redaktoři webu mobile-review.com, ve skutečnosti vypadá skvěle. Vzhledovou jedinečnost totiž dotváří hra světla a stínů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Novinka má podobné rozměry a pravděpodobně i stejné vnitřnosti jako jeho předchůdce. Na displeji o velikosti 101 x 80 pixelů zobrazí 256 barev a až osm řádků textu. S joystickem se pracuje subjektivně lépe, alespoň podle mobile-review.com. I systémový konektor je shodný s předchozími modely a tudíž bude využívat i stejné příslušenství. Telefon pohání Li-Pol baterie disponující kapacitou 700 mAh. Výdrž bude obdobná jako u modelu T300.

Jediným rozdílem mezi T310 a T300 bude nabídka aplikací, respektive her. To, co si uživatelé mohli jen dokoupit, bude u T310 k dispozici hned od počátku. Jedná se o hry Ace of Spade a Deep Abyss; plus Minigolf, který však už dobře znají i uživatelé T300. Z předchozího výčtu je zřejmé, že změny jsou pouze kosmetické. Výraznější změny se očekávají u dalších modelů, které budou představeny až v březnu na CeBITu. 

Zdroj: www.mobile-review.com  

Diskuze (24) Další článek: Sony Ericsson T100: hrany dnes jedou (test)

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Sony Ericsson T310, Son, Eri, NovPřehled telefonů, které dostanou Android 12. Dočkají se topmodely i levnější smartphony

Přehled telefonů, které dostanou Android 12. Dočkají se topmodely i levnější smartphony

** Pixely už jej mají, nyní se čeká na další mobilní výrobce ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V níže uvedeném seznamu se dozvíte, kde aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
The Matrix Awakens bude herním zážitek na Unreal Enginu 5

The Matrix Awakens bude herním zážitek na Unreal Enginu 5

Na Playstation 5 se chystá doprovodný zážitek k nejnovějšímu filmu. Prozatím bez oficiálního potvrzení.

Michal Maliarov
Unreal Engine 5PlayStation 5
Co s antivaxery? Psychologové radí, jak změnit náhled odpůrců očkování

Co s antivaxery? Psychologové radí, jak změnit náhled odpůrců očkování

** Lidé často jednají podle toho, co si myslí o druhých ** Odmítají očkování i proto, že jsou přesvědčeni, že stejně smýšlí většina, ale v tom se pletou ** Pokud jsou se svými omyly konfrontováni, existuje reálná šance, že své rozhodnutí korigují

Jaroslav Petr
COVID-19OčkováníPsychologie
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

Marek Čech
Filmy a seriály
Vybrali jsme 14 špičkových televizorů. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

Vybrali jsme 14 špičkových televizorů. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

I když ceny televizorů klesají a ani velké úhlopříčky už nejsou drahé, stále má smysl připlatit si za prémiové televizory. Vybrali jsme ty nejlepší, které vás překvapí kvalitním podáním obrazu i pokročilými funkcemi.

Jaromír Puk
Televizory
Rusko obviňuje astronautku NASA ze sabotáže Mezinárodní vesmírné stanice
Jiří Černý
Mezinárodní vesmírná staniceNASARusko