Nudíte se v lockdownu? Napište povídku. Pomůže vám aplikace Wattpad

Projekt Honor Emerging Writers vznikl ve spolupráci se sociální sítí pro začínající autory Wattpad (zdarma pro Android a iOS). Uspěla i česká autorka SiSiAnnye, která se zabývala otázkou, zdali introverti vnímají lockdown jinak než extroverti. Pokud tedy nemáte v aktuálním čase do čeho píchnout, můžete rozjet spisovatelskou kariéru.

Na začátku projektu byla myšlenka propojit mladé lidi po celém světě v době, kdy lidem chybí osobní kontakt. Honor a Wattpad tak zorganizovali on-line workshop kreativního psaní s populární autorkou Jessicou Cunsolo. Začínající autoři dostali ke zpracování jasné téma: Život po lockdownu. Autoři také dostali šanci otestovat smartphone Honor 10X Lite se speciálním režimem eBook pro příjemné čtení elektronických knížek s možností přepnput do černobílého režimu.

Wattpad byl založen už v roce 2006 a nyní má již přes 90 milionů uživatelů, kterým umožňuje sdílet jejich tvorbu se čtenáři z celého světa. Můžete zde sdílet povídky, texty nebo komentovat a lajkovat díla jiných autorů. Mnohým z nich se díky této platformě také podařilo proslavit a jejich texty byly publikovány v knižní podobě. Celou českou vítěznou povídku najdete na webu Wattpadu, stejně jako celou soutěžní sérii.

Diskuze (2) Další článek: Praha dostane signál GPS do tunelu Blanka. Opakovače už se testují

Témata článku: iOS, Aplikace, Autorka, Autor, Povídka


Určitě si přečtěte

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

** Už dva modely chytrých hodinek od Samsungu podporují natočení EKG ** Samsung však v Evropě stále čeká na potřebné schvalovací procesy ** Pokud máte zájem, lze točení EKG na hodinkách aktivovat neoficiálně, ale na své vlastní riziko

Martin Chroust | 46

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 9