O2 mění mobilní datové tarify. Neomezená data do tabletu stojí tisícovku

O2 mění mobilní datové tarify. Neomezená data do tabletu stojí tisícovku

O2 přistoupilo k obměně svých mobilních datových tarifů (bez hlasových služeb), které slouží primárně pro připojení tabletů nebo notebooků. Operátor od července navyšuje objemy v rámci rodiny tarifů O2 Data+. Na výběr je FUP od 2 do 30 GB měsíčně, nebo objemově neomezený datový tarif s limitem v rychlosti stahování 20 Mbit/s. Objemy v jednotlivých tarifech a jejich měsíční paušál:

Klepněte pro větší obrázek

Zároveň s novým portfoliem mobilních datových tarifů O2 přidává do nabídky i další tablety a notebooky, které si budou zákazníci s tarifem (ale i bez něj) u operátora pořídit. Novinkou je tablet Lenovo M10 Plus a notebooky Acer Aspire 1 a Aspire 3. Výhodou může být pořízení na splátky bez navýšení. Například tablet Lenovo M10 Plus (64 GB, LTE verze) s nejnižším tarifem O2 Data+ Modrý s 2 GB dat tak vyjde na 324 korun při převzetí zařízení a se splátkou 359 korun měsíčně.

Diskuze (14) Další článek: Výpadek služeb u T-Mobilu. Systémy se vrací do normálu, operátor neúčtuje mobilní data

Témata článku: Tarify a mobilní služby, Tablety, O2, Neomezená data, Mobilní data, Datový tarif, Notebook, Splátka, Tisícovka, Acer aspire, Data


Určitě si přečtěte