O2 pomůže v krizi. Do konce dubna dá neomezená data zdarma, TV za korunu a notebook za tisícovku

O2 myslí na miliony lidí, které ovlivňuje aktuální nelehká situace, a proto se rozhodlo pomoct jim prostřednictvím svých služeb. Od pondělka nabídne neomezená mobilní data zdarma do konce dubna, nejlepší obsah z O2 TV na měsíc za symbolickou korunu, bonus 100 korun k dobití kreditu a zvýhodněný notebook s internetem pro práci i učení z domova.

Data zdarma

Pokud máte u O2 mobilní hlasový tarif s daty, můžete od pondělí 16. března využívat data i po vyčerpání základního objemu v měsíčním paušálu. Stačí v samoobsluze Moje O2 nebo na prodejně aktivovat balíček NEO.

Pokud zákazník využívá například tarif FREE+ stříbrný a aktivuje si balíček neomezená data, může po vyčerpání svých 14 GB surfovat dál rychlostí NEO Optimal. Nabídka platí pro všechny zákazníky kromě firem, které mají cenové zvýhodnění podle rámcové dohody.

To nej z O2 TV na měsíc za korunu

O2 na měsíc rozšiřuje nabídku kanálů v předplacených Sport Pack tarifech o dětské NickToons, Nick Junior, Nickleodeon a ČT :D, zpravodajskou ČT 24 a dokumentární a vzdělávací National Geographic. Ode dneška je O2 TV HBO a Sport Pack na měsíc za symbolickou korunu. Službu lze aktivovat na www.o2.cz/myslimenavas. Pořady lze sledovat na televizi, počítači nebo v aplikaci O2 TV na mobilu či tabletu.

Stávající zákazníci s tarify O2 TV Bronzová a O2 TV Stříbrná a staršími O2 TV M a O2 TV L si mohou své tarify obohatit o nejlepší seriály a filmy z produkce HBO. Na jeden měsíc získají s balíčkem Kino zdarma přístup ke všem HBO a Cinemax kanálům a kompletní prémiové seriálové a filmové nabídce z produkce HBO prostřednictvím služeb HBO OD. Balíček Kino si mohou aktivovat jednoduše v Moje O2. Obě nabídky lze aktivovat do 12. dubna.

100 korun k dobití

O2 myslí i na zákazníky předplacených karet. Všem, kdo si během následujících 30 dnů dobijí kredit na jakémkoli dobíjecím místě, dá O2 jako jednorázový bonus 100 korun.

Notebook s internetem a MS Office za 995 Kč

O2 připravilo také zvýhodněnou nabídku notebooku pro zákazníky, kteří potřebují pracovat i učit se z domova. Nabídne jim notebook Lenovo IdeaPad S130 14" včetně modemu za 995 korun. Cena platí k tarifu Zlatá O2 Data s 10 GB, který zlevňuje na 599 korun měsíčně.

Diskuze (22) Další článek: Jak fotí Samsung Galaxy S20 Ultra: Vidí daleko a vidí i po tmě

Témata článku: Koronavirus, O2, Neomezená data, Akce, Předplacené karty, Mobilní internet, Zdarma, O2 TV, Balíček, Notebook, Sport Pack, Lenovo IdeaPad, Kino, Dobití kreditu, Konec dubna, HBO, MS office, Data, Tarif, Žďár, Zákazníci, Internet, Neo, National Geographic


Určitě si přečtěte

Hodinky Huawei se naučily instalovat aplikace a reagovat na notifikace. Ale…
Filip Kůžel
Polochytré hodinkyTýden mobilně
Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

** Xiaomi Mi 11 Ultra láká na špičkový fotoaparát a druhý displej ** Dvojice modelů Mi 11 Lite uspokojí náročnější uživatele střední třídy ** Překvapením je odlehčená vlajková loď Mi 11i

Martin Miksa | 105

Martin Miksa
DxOMarkDruhý displej
Android 12: Nainstalovali jsme první preview, tady jsou hlavní novinky
Filip KůželVladislav Kluska
Android 12Video
Tim Cook: Apple pracuje na něčem ještě větším, než je iPhone [komentář]
Filip Kůžel
KomentářTim CookHospodaření a finance
Nejlepší univerzální tarif za tři stovky. Vodafone se spojil s Kauflandem
Lukáš Václavík
Tarify a mobilní službyVodafone