O2 slučuje benefity do jediného programu Radosti. Zákazníci ho najdou v aplikaci

O2 se rozhodlo zjednodušit strukturu zákaznických slev a benefitů. Webová i mobilní aplikace O2 Výhody a Odměna za dobití pro předplacenkáře jsou od 4. dubna 2022 součástí programu O2 Radosti. Ten najdou všichni uživatelé jako samostatnou záložku v mobilní aplikaci Moje O2.

Klepněte pro větší obrázek

V aplikaci najdou zákazníci každý měsíc například slevy a akce na nákup mobilních telefonů a příslušenství. Kromě slev zařízení poskytuje operátor zvýhodnění na své vlastní nabízené služby, u některých je to možnost vyzkoušení zdarma. V O2 Radostech se objeví například slevy na tituly z O2 Knihovny, akce na obsah z O2 TV nebo vybrané filmy z O2 Videotéky. Seznam slev doplňují i zvýhodněné vstupenky do O2 Arény či O2 Universa a nechybí ani vybrané benefity od partnerských firem.

Průvodcem sekce O2 Radosti se stává digitální kasička, kterou zákazníci znají ze spotů vánoční kampaně operátora.  Podobně jako před Vánoci i teď přichází operátor se slevovými kupony v hodnotě 1 000 Kč. V aplikaci jsou rovnou dva, jeden lze použít na nákup sluchátek O2 Pods nebo Apple AirPods Pro, druhý slouží ke snížení ceny vybraných smartphonů Realme nebo Samsung.

Slevu lze využít na nákup vlastních brandovaných sluchátek O2 Pods:

Diskuze (13) Další článek: ČTÚ couvá, velkoobchodní ceny mobilních dat regulovat nebude. Rada při hlasování nebyla jednotná

Témata článku: , , , Sleva, Aplikace, Jediný program, Operátor, Nákup, Radost, Benefit, Zákazníci, Pro +