O2 spouští podporu pro Apple Watch s LTE konektivitou. První půlrok je služba zdarma

Druhý český operátor přináší podporu pro chytré hodinky Apple Watch s mobilní („cellular“) konektivitou. Po T-Mobilu, který svoji službu Apple Watch Connection spustil loni v červnu, nabídne ekvivalentní tarif také O2. Druhý největší operátor už dříve dokázal podobným způsobem pracovat s hodinkami Samsung Galaxy Watch4 LTE, nyní se služba rozšiřuje na Apple Watch Cellular.

Klepněte pro větší obrázek

Do Apple Watch s LTE konektivitou teď může zákazník přidat prostřednictvím eSIM své stávající telefonní číslo (stejné jako na iPhonu) a přes hodinky může volat, streamovat hudbu či jinak využívat datové služby i mimo dosah telefonu bez Bluetooth připojení. Spotřeba dat či minut se přitom odvíjí od stávajícího tarifu. Prakticky jde tedy o naklonovanou SIM kartu.


Nejoblíbenější hodinky Apple Watch v Česku:

Apple Watch Ultra 49mm (alpský tah) Apple Watch Ultra 49mm (alpský tah)
nabízí 46 obchodů za ceny od 18 428 Kč
Porovnat ceny
Apple Watch Series 8 45mm Apple Watch Series 8 45mm
nabízí 63 obchodů za ceny od 9 790 Kč
Porovnat ceny
Apple Watch SE (2022) 40mm Apple Watch SE (2022) 40mm
nabízí 46 obchodů za ceny od 6 690 Kč
Porovnat ceny
Apple Watch SE (2022) 44mm Apple Watch SE (2022) 44mm
nabízí 51 obchodů za ceny od 7 189 Kč
Porovnat ceny
Apple Watch Series 8 41mm Apple Watch Series 8 41mm
nabízí 74 obchodů za ceny od 8 990 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené Apple Watch


Spuštění proběhne v úterý 25. října. Nová služba bude pro zákazníky O2 na půl roku zdarma, po 6 měsících pak bude stát měsíčně 99 Kč, tedy stejně jako u T-Mobilu. Službu O2 Chytré hodinky (pro Apple Watch Cellular) lze aktivovat v několika krocích přímo v telefonu v aplikaci Watch. Služba je součástí nejnovější aktualizace firmwaru hodinek i telefonu, proto je nutné aktualizaci spustit a dokončit.

Se spuštěním služby si O2 připravilo slevu 1000 Kč na vybrané modely chytrých hodinek od Applu. Levnější jsou modely Apple Watch Ultra Cellular, Apple Watch SE (2022) Cellular a Apple Watch Series 8 Cellular, na kterých lze „duplicitní“ eSIM aktivovat. Slevu lze uplatnit pomocí voucheru z aplikace Moje O2, záložka O2 Radosti.

Diskuze (16) Další článek: T-Mobilu dnes ráno čtvrt hodiny nefungovaly žádné mobilní služby. Operátor má podezření na DDoS útok

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Apple Watch, Hodinky, O2, LTE, Konektivita, eSIM, Služba, Watch, Apple Watch Series, Česká republika, Apple Watch Cellular, Apple Watch Connection, Půlrok, Operátor, Apple Watch na Heureka.cz