O2 TV přidává tři olympijské Eurosporty. Kuki nadělilo 4K přírodu na měsíc, SledovaniTV zase filmový kanál

  • O2 TV nově nabízí tři další Eurosporty, které pokryjí olympiádu
  • Všichni členového O2 TV je budou mít zdarma
  • Kuki.tv v únoru zase nabízí promo kanál s přirodou ve 4K

Služby pro sledování IPTV v únoru přicházejí s novinkami, které se budou líbit stávajícím uživatelům. Začněme u O2 TV, které, stejně jako u loňské olympiády, dočasně rozšiřuje svou programovou nabídku o tři speciální kanály Eurosportu, které budou pokrývat dění ze Zimních olympijských her v Pekingu. První „pop-up“ kanál byl spuštěn ve středu 2. února, další se přidají postupně v průběhu olympiády.

Stávající kanály Eurosport 1 a Eurosport 2 s českým komentářem se zaměří na venkovní sporty, zejména na alpské lyžování, biatlon, běh na lyžích, skoky na lyžích, freestyle, snowboard, skeleton, sáně a boby. Tři nové Eurosporty budou vysílat v HD kvalitě s anglickou zvukovou stopou. Objeví se u všech diváků s tarify Bronzová, Stříbrná, Zlatá a dále pak u tarifů Sport Plus, O2 TV Business a také v předplacených tarifech. V EPG se budou nacházet na pozicích 600 až 602.

Eurosport 3 bude domovem ledního hokeje mužů a žen, a to od základních skupin až po medailové boje (celkem 100 hodin živých přenosů). Eurosport 4 se bude soustředit na rychlobruslení, short track a na krasobruslení. A to vše v 80 hodinách živých přenosů. Curling bude vyhrazen pro kanál Eurosport 5.

Služba Kuki.tv se v průběhu února rozrostla o promo kanál Love Nature UHD, který vysílá ve 4K rozlišení a samozřejmě v češtině. Stávající uživatelé služby jej mohou celý měsíc sledovat zdarma, ať už v televizi, v počítači, tabletu či ve smartphonu. Kanál je v portfoliu IPTV od roku 2020, vůbec poprvé je však zpřístupněn i pro uživatele základních tarifů Kuki start a Kuki menší. V případě Kuki.tv je tento 4K kanál jakýmsi pilotem, protože výhledově chce služba nabídnout i další 4K kanály. V HD kvalitě služba vysílá 96 televizních kanálů.

Představení mobilní aplikace Kuki.tv:

U dvou větších tarifů se bezplatně objevuje nový kanál HGTV pro domácí kutily, který byl v průběhu ledna k dispozici jako promo kanál. Televizní stanici TLC, která vysílá lifestylové pořady, je možné od února sledovat v HD rozlišení. Naší recenzi mobilní aplikace Kuki.tv si můžete přečíst zde.

IPTV služba SledivaniTV v únoru zase potěší fanoušky evropského filmu. Kanál Film Europe+ ve Full HD rozlišení, který je běžnou součástí balíčků Standard a Premium, se do konce února dostává i do balíčků Základ, Start a Startovací. Na tomto kanálu jsou k dispozici evropské filmy různých žánrů včetně československé klasiky. 

Diskuze (10) Další článek: Pět kruhů ze zlata. Toto jsou luxusní iPhony pro letošní olympijské hry

Témata článku: , , , , , , Full HD, Olympiáda, F +, Kuki S, IPTV, Kuki M, Eurosport, Euro &, Europe +, Stříbrný, TLC, Kuki, T-Business, Příroda, Lyžování, Bronz, Bronzová, Standard, Kanál