Objevte místní příběhy s aplikací Loxper. Nebo sami přidejte ty své

12. července 2020
Jak fotí Honor 9X Lite SDÍLET NA FACEBOOKU TWEETNOUT

Loxper (zdarma pro Android a iOS) má za cíl propojit návštěvníky, turisty ale i místní obyvatele s průvodci. Ti totiž v aplikaci připravili zábavné trasy vyprávějící příběhy různých osobností, historických událostí nebo samozřejmě i zajímavých míst. Zároveň nechybí doporučení lokálních podniků, ale i logické herní prvky.

Rozhraní titulu je velice jednoduché. Po odsouhlasení obchodních podmínek a povolení přístupu k GPS už procházíte nabídku nejbližších tras. Po rozkliknutí každé přítomné se o ní dozvíte více a chcete-li si ji projít, použijete lístek. V rámci vyzkoušení aplikace máte jeden zdarma, za každý další už zaplatíte 49 Kč. Díky své investici se dozvíte nejen něco nového, ale zároveň tím podpoříte celou platformu.

Ta byla spuštěna teprve 13. června 2020 a prozatímně obsahuje jen 15 tras ve dvou městech (Praha, Brno). Rozšíření tak závisí i na vás. Loxper je totiž tvořen komunitou lidí, kteří předávají návštěvníkům své znalosti míst, která mají rádi. Pokud máte chuť vytvořit svou vlastní trasu, můžete, stačí se k tomu přihlásit na webu. V takovém případě vám pak z ní samozřejmě bude plynout i patřičný výnos.

Váš názor Další článek: Jak fotí Honor 9X Lite

Témata článku: Mobilní aplikace, iOS, Google Play, Apple App Store, GPS, Obchod s aplikacemi, Investice, Příběh, Trasa, Odsouhlasení, Brno, Herní prvek, Praha, Aplikace, Telefony s iOS na Heureka.cz