Oblíbená klávesnice SwiftKey dostává funkci překladače v reálném čase

SwiftKey je jedna z nejpoužívanějších virtuálních klávesnic ve smartphonech. Někteří výrobci, např. Huawei/Honor nebo Sony, ji dokonce do svých nadstaveb předinstalovávají jako primární klávesnici, ale stáhnout z marketu a instalovat na platformy Android a iOS ji může každý. Nově je androidová mutace SwiftKey zase o něco chytřejší. Microsoft jako její současný vlastník do ní přidal překladač v reálném čase.

Klepněte pro větší obrázek

Překladač je samozřejmě založen na enginu Microsoft Translator, který v současnosti podporuje více než 60 jazyků. Výhodou překladu v reálném čase pomocí klávesnice je možnost konverzace s mluvčím v cizím jazyce, aniž by bylo nutné pasáže kopírovat a nechat překládat v samostatné aplikaci. Pokud budete mít navíc nainstalovaný Microsoft Translator (pro Android nebo iOS) jako samostatnou aplikaci, můžete na klávesnici překládat i offline, například pro překlady do SMS zpráv.

Diskuze (5) Další článek: Zaměřeno na čtyřfoťákový Samsung: Galaxy A9s a jeho základní specifikace

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, SMS, Klávesnice, Překladač, SwiftKey, Adjust, Cizí jazyk, DOS, Case, Pře, Oblíbená klávesnice, Samostatná aplikace, Swift, Reálný čas, Telefony s Androidem na Heureka.cz