Oblíbené Angry Birds 2 si zahrajete i na telefonech Huawei. Přibudou motivy a ciferníky

Pokračování herního bestselleru Angry Birds 2 od vývojářů ze studia Rovio už si můžete zahrát také na telefonech Huawei bez marketu Google Play. Titul je totiž k dispozici ke stažení také pro oficiální market AppGallery společnosti Huawei, na který se spoléhají všechny telefony na platformě EMUI (brzy i HarmonyOS) se službami HMS (Huawei Mobile Services).

Klepněte pro větší obrázek

Angry Birds je bezpochyby legenda, která stála u zrodu masového hraní her na mobilním telefonu. Popularitu značky „naštvaných ptáků“ nyní posiluje pokračování Angry Birds 2, které vyzývá uživatele k vytvoření spolupracujícího „hejna“ pro boj s nepřáteli.

Partnerství s dalšími studii

Spolupráce Huawei se studiem Rovio je ale širší. Uživatelé si budou moci přizpůsobit vzhled svých telefonů s motivy Angry Birds, na hodinkách Huawei Watch 3 získají přístup k ptačím ciferníkům. Huawei také podpoří Angry Birds 2 řadou akcí, nabídek a aktivit na sociálních sítích, které osloví hráče ve více než 170 zemích.

„Rozvíjíme partnerství s předními světovými herními vývojáři a těžíme z toho, že s naší obrovskou uživatelskou základnou roste také důvěra studií a vývojářů,“ uvedl Derek Yu, viceprezident společnosti Huawei CEE & Nordic. Už před měsícem oznámila jiná vývojářská společnost Playrix, že po úspěchu předchozích dvou her Gardenscapes a Homescapes přidá do AppGallery i svůj novým titulem Manor Matters.

Trailer na novou mobilní hru Angry Birds Reloaded:

Diskuze (1) Další článek: To není apríl. Samsung nabídne držák na tablet, který přimontujete na křeslo...

Témata článku: Huawei, , , , , , , Motiv, Ciferník, AppGallery, Studium, Huawei Mobile Services, Vývojář, Rovio, Telefon, Matter