OnePlus 6 patří podle DxOMark do první desítky nejlepších fotomobilů

OnePlus 6 patří podle DxOMark do první desítky nejlepších fotomobilů

Francouzský test fotomobilů DxOMark Mobile si tentokrát vzal na mušku šestou generaci „zabijáka vlajkových lodí“. Je vidět, že inženýři v Číně zapracovali vedle jiných komponent i na fotoaparátů OnePlus 6, protože telefon se umístil s 96 body v první desítce nejlepších fotosmartphonů. Fotí dokonce lépe než o dva body ztrácející Apple iPhone 8 Plus.

Klepněte pro větší obrázek

Připomeňme, že smartphone používá hlavní duální fotoaparát s rozlišením 16 + 20 Mpx a čočky se světelností f1.7. Primární fotoaparát obsahuje optickou stabilizaci, sekundární slouží k přiblížení a aplikování efektů hloubky ostrosti. Kvalitativně dávají autoři testů fotoaparát OnePlus 6 na stejnou úroveň se Samsungem Galaxy S9 Plus, Apple iPhonem X nebo Google Pixelem 2.

Silnou stránkou jsou zejména statické fotografie (skóre 100 bodů), kde OnePlus 6 není vyloženě slabý v žádné disciplíně. Rezervu má sekundární foťák v detailech při bokeh efektu a při dvojnásobném přiblížení. U natáčení videa získal OnePlus 6 kvůli ztrátě detailů v některých podmínkách 87 bodů, což jej řadí stále mezi lepší průměr. Vzhledem k ceně zařízení vychází fotoaparát jako mimořádně kvalitní a schopný soupeřit s naprostou většinou konkurence.

OnePlus 6 existuje také v odvážné červené variantě:

Diskuze (16) Další článek: S krásným Honorem 10 budete fotit jako profík

Témata článku: Oneplus, Focení mobilem, Fotoaparát, DxOMark, Čína, Vlajková loď, Fotomobily, Benchmark, Bokeh, OnePlus, Sekundární foťák, Šestá generace, Efekt, iPhone X, Nejlepší fotomobil, Děs, První desítka, DESI, Nejlepší foto, DxOMark mobil, DxO mobil, Optická stabilizace, Stejná úroveň, Plus, Naprostá většinaDo bankomatů a platebních terminálů s NFC se lze nabourat aplikací pro Android

Do bankomatů a platebních terminálů s NFC se lze nabourat aplikací pro Android

** Expert odhalil zranitelnosti v bankomatech a platebních terminálech ** Přes NFC umožňuji změnu placené částky nebo výběr hotovosti ** Řada zařízení přitom není dodnes aktualizována

Karel Kilián
BankomatNFCBezpečnost
Nadšenec svlékl PS5 a „ušil“ mu nový kabát ze dřeva a karbonu

Nadšenec svlékl PS5 a „ušil“ mu nový kabát ze dřeva a karbonu

Nelíbí se vám vzhled PlayStationu 5? Inspirujte se youtubovým kanálem DIY Perks

Lukáš Václavík
PlayStation 5PS5Sony
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment