OnePlus chystá premiéru v rozšířené realitě. Model Nord přitom již 2× vyprodal

OnePlus už je nějakou dobu známý svým originálním marketingem a potvrzuje to i u chystaného smartphonu Nord. Neznáme totiž jeho výbavu a pořádně ani vzhled, který se jen krátce mihl v jednom propagačním videu. Přesto už firma dokázala telefon  3× vyprodat. Fanoušky tak stejně jako v minulosti, kdy byly její telefony dostupné pouze skrze speciální pozvánky láká dojem nedostupnosti a tentokrát i překvapení.

Každý předobjednávající totiž dostane k objednávce telefonu také oblečení, nálepky či láhev s grafikou OnePlus Nord a firma slibuje i dárek s překvapením. OnePlus se tak s chystanou novinkou tak trochu vrací ke kořenům, což dokládá i plánovaná cenovka pod 500 dolarů.

Firma chystá 15. července ještě poslední předobjednávkovou vlnu a na 21. července 2020 je naplánována oficiální premiéra. Ta bude ve smartphonovém odvětví vůbec poprvé kompletně probíhat v rozšířené realitě. Ke sledování bude stačit telefon a speciální aplikace OnePlus Nord AR, která je dostupná pro Android i iOS. Nord ale zřejmě nezůstane jen u jednoho telefonu, takže je možné, že se na premiéře dočkáme i dalších produktů modelové řady.

Upoutávka na OnePlus Nord:

Váš názor Další článek: Komunita se skládá na odolný Ulefone Armor 9 s termovizí a inspekční kamerou

Témata článku: Oneplus, Android, Smartphony, iOS, Dárek, Premiéra, Online přenos, Rozšířená realita, OnePlus, Předobjednávky, OnePlus Nord, Realita, Premier, Model, Láhev, Telefon, Telefony s iOS na Heureka.cz