OnePlus má nového distributora. Telefony bude do Česka dovážet IRD distribuce

Koncem června se z OnePlus (nejen v Česku) stala online značka, protože společnost TCCM ukončila distribuci telefonů na dvaceti evropských trzích. Zájemci v Česku (a také na Slovensku) však smartphony OnePlus zase brzy uvidí v běžné offline retailové síti. Ode dnešního dne bude do těchto zemí dovážet telefony společnost IRD distribuce, která už má v Česku pod palcem např. značky Huawei, Realme a Motorola.

V portfoliu IRD distribuce tak přibydou zařízení v cenovém rozpětí 3 799 Kč (OnePlus Nord N100) až po OnePlus 9 Pro za 25 999 Kč. Telefony značky OnePlus tak budou i nadále nabízeny online a také v offline prodejní síti u vybraných maloobchodních prodejců a telekomunikačních operátorů. 

Zdá se tedy, že konec TCCM neměl nic společného s avizovaným spojováním značek Oppo a OnePlus, které tak zatím stále zůstává jen na úrovni vývojových center.

Jedna z posledních novinek značky - OnePlus Nord CE 5G:

Váš názor Další článek: ZTE Axon 30. Druhá generace selfie pod displejem má mnohem vyšší ambice

Témata článku: Oneplus, Smartphony, OnePlus, Oficiální distribuce, Telefon, Distribuce, TCCM, Distributor, Slovensko, Značka, Česká republika, ČeskoVybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Hry zadarmo nebo se slevou: ultimátní akce a řežba Mothergunship zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: ultimátní akce a řežba Mothergunship zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Automatika i spousta ruční práce. Jak ČT vylepšovala obraz Chalupářů?
Lukáš Václavík
TelevizeVideoHudba, filmy, seriály