OnePlus postavilo iglú z 50 mobilů. Dnes v něm uspořádá koncert, sledujte ho i vy

OnePlus postavilo iglú z 50 mobilů. Dnes v něm uspořádá koncert, sledujte ho i vy

OnePlus znovu vymyslelo originální marketingovou akci. Po koncertu zahraném na piano s klaviaturou sestavenou ze 17 smartphonů přichází další hudební událost. Tentokrát je to virtuální koncert pořádaný v iglú postaveném z 50 smartphonů OnePlus.

Klepněte pro větší obrázek
Nákres konstrukce iglú postaveného z telefonů OnePlus

Kopulovitou konstrukci o průměru 4 metry tvoří soustava trubek ve svých spojích „vyztužená“ padesátkou telefonů. Ty v ní nebudou osazeny jen tak samoúčelně. Po celou dobu budou svými kamerami snímat a následně po internetu streamovat koncert dánského muzikanta Madse Langera.

Speciální „telefonní iglú“ nechalo OnePlus vystavět v prostorách nepoužívaného bazénu jednoho opuštěného koupaliště v Dánsku. Očekáváme, že režisér přenosu využije výhody 50 kamer namířených na umělce a nabídne divákovi záběry ze všech možných úhlů. Živý koncert můžete sledovat dnes od 19 hodin na Instagramu OnePlus UK nebo na YouTube kanálu Madse Langera.

Diskuze (4) Další článek: HONOR připravil velký soutěžní Adventní kalendář o super výhry každý den!

Témata článku: Oneplus, Internet, Kuriozita, Propagace, YouTube, Marketing, Konstrukce, Koncert, Kamera, Dánsko, Mobil, Iglú


Určitě si přečtěte