OnePlus předvádí ukázkovou podporu, i dva a půl roku starý model dostane Android 10

OnePlus má za sebou evropskou premiéru série 7T, zahrnující tři modely 7T, 7T Pro a 7T Pro McLaren. Prvenství si telefony vysloužili tím, že jde o vůbec první telefony v prodeji s předinstalovaným Androidem 10, který je zde doplněn nenápadnou nadstavbu OxygenOS 10. OnePlus zde navíc slibuje 2 roky systémových a 3 roky bezpečnostních aktualizací, čímž se v podstatě vyrovnává programu Android One od Googlu.

Úzkou spolupráci s Googlem firma ukázala již toto léto, kdy uživatelé OnePlus 7 a 7 Pro mohli testovat nový Android 10 pouhých 18 dní po uvedení první oficiální bety. Finální verzi softwaru pro tyto modely OnePlus začne skrze OTA aktualizace vypouštět v následujících dnech.

Velkou radost však budou mít také majitelé ještě starších modelů. Loňské modely OnePlus 6 a 6T obdrží update na Android 10 již v listopadu. Ještě více překvapující je oznámená podpora pro 2,5 respektive 2 roky staré modely OnePlus 5 a 5T, které obdrží aktualizaci Androidu 10 ve druhém kvartále roku 2020.

Diskuze (15) Další článek: SpaceSelfie: dostaňte svou tvář do vesmíru se Samsungem Galaxy S10 5G

Témata článku: Oneplus, , , , , , , , , , , OnePlus 5, OnePlus 5T, OnePlus 6, OnePlus 6T, OnePlus 7, OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T Pro, OnePlus 8, Model, Starý model, Podpor, DOS, Úkaz, Půl roku,