OnePlus spustil předobjednávky dosud nepředstaveného modelu Nord. V první vlně už se vyprodal

OnePlus spustil předobjednávky dosud nepředstaveného modelu Nord. V první vlně už se vyprodal

OnePlus zkouší netypické uvedení nového smartphonu. Namísto klasického představení na tiskové konferenci nebo pomocí online streamu zvolil čínský výrobce cestu předběžných objednávek spojených s mystery kampaní. Zájemci mají možnost předobjednat zařízení, o němž neví prakticky nic. Zájem fanoušků má podnítit pocit určité exkluzivity, kdy první dodávka je limitovaná stovkou kusů.

V tuto chvíli se výrobce podělil pouze o nový název zařízení – OnePlus Nord. Zatím není jasné, zda půjde do budoucna o jediný model nebo základ nové série, nicméně o výbavě není známo vůbec nic a po stránce designu se objevilo pouze pár skic. Zájemci o telefon (nebo alespoň novinky o něm) mají zatím sledovat nově založený instagramový účet.

Klepněte pro větší obrázek
Předobjednávky telefonu OnePlus Nord ve formě rezervací probíhají ve vlnách

První vlna předobjednávek proběhla na stránkách výrobce ve středu 1. července v 10 hodin dopoledne našeho času, další se odehrají dvě následující středy ve stejném čase tamtéž. Zájemce neplatí celou částku za budoucí telefon, ale poplatek za rezervaci na přednostní nákup ve výši 20 eur (cca 550 Kč), který mu bude při objednávce samotného smartphonu započten do jeho ceny. Tím si OnePlus zatím uhlídal i cenu svého připravovaného tajemného modelu Nord.

Diskuze (6) Další článek: Samsung vynechá veletrh spotřební elektroniky IFA. Poprvé po 29 letech!

Témata článku: Oneplus, Smartphony, Kampaň, Předobjednávky, Marketing, Výrobce, Telefon, Nord, Předobjednávka, Zájemce, Nepředstavený model, Model, Vlna


Určitě si přečtěte