OnePlus uspořádá velkou sněhovou bitvu. Koule budou vrhat roboti ovládaní mobily

OnePlus uspořádá velkou sněhovou bitvu. Koule budou vrhat roboti ovládaní mobily

Značka OnePlus je v marketingu zběhlá. V minulosti na sebe upozornila hned několika originálními promo akcemi a další taková se chystá. Tentokrát půjde o velkou sněhovou bitvu, v níž budou koule vrhat roboti ovládaní na dálku ze smartphonů. Bitva odstartuje 9. března a potrvá nepřetržitě až do 12. března.

Hlavním záměrem je vedle další netradiční propagace značky ukázat rychlou odezvu 5G. Právě přes tuto technologii totiž budou roboti (zvaní Snowboti) připojeni k síti, vrhání sněhových koulí se bude ovládat ze smartphonů OnePlus s 5G konektivitou.

Klepněte pro větší obrázek
Sněžní roboti budou metat koule ve Finsku za polárním kruhem (Zdroj: OnePlus)

Akce bude probíhat za polárním kruhem ve finské oblasti zvané Laponsko. OnePlus ji bude po celou dobu streamovat online, přenos můžete sledovat v tomto článku. Zahajovací ceremoniál proběhne 9. března a odstartuje velkou bitvou lidí proti Snowbotům. OnePlus uspořádá na svých stránkách a sociálních sítích soutěž o cestu do Laponska a také možnost vyzkoušet si na dálku ovládat Snowbota.

Sítě 5G

5G je zkratka pro bezdrátové sítě páté generace. Mají kratší odezvu, vyšší přenosové rychlosti, kapacitu a variabilitu. Jsou vyvíjené tak, aby zvládaly širokopásmové připojení miliónů lidí a strojů v metropolích, energeticky nenáročné senzory, které s jedinou baterií vydrží roky, a cokoliv mezi tím.

Ve světě začalo hromadné spouštění 5G sítí v roce 2019, start 5G v Česku byl opožděný. Nejvýznamnějšími vývojáři 5G technologií a výrobci síťových komponent jsou Huawei, Nokia, Ericsson a Samsung.

Váš názor Další článek: Kvůli koronaviru klesnou dodávky smartphonů o 10 %, tvrdí analytici

Témata článku: Oneplus, Sítě 5G, Marketing, Roboti, Propagace, Mobil, Polární kruh, Bitva, Robot, Finsko, Koule, MOBI


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

** Xiaomi Mi 11 Ultra láká na špičkový fotoaparát a druhý displej ** Dvojice modelů Mi 11 Lite uspokojí náročnější uživatele střední třídy ** Překvapením je odlehčená vlajková loď Mi 11i

Martin Miksa | 105

Martin Miksa
DxOMarkDruhý displej
Skvělá zpráva pro řidiče: Mapy.cz podporují Android Auto
Karel Kilián
Android AutoMapy.czSeznam.cz
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

** Design a modrá barva je parádní, to se musí nechat ** Výkony ultraširokého foťáku jsou slabé, škoda ** Telefon má čistý Android 11, ten ale bude potřebovat péči

Jakub Michlovský | 16

Jakub Michlovský
Android OneRecenze