MWC

Oppo ukáže svůj první skládací smartphone na veletrhu v Barceloně

Oppo je aktuální světová pětka ve smartphonech a ani tento výrobce si nechce nejat ujet vlak v oblasti skládacích zařízení. Čínská značka se tak přidá k Samsungu, Huawei, LG, Xiaomi a dalším, kteří flexibilní telefony plánují v dohledné dobře představit. Oppo k této příležitosti využije největší mobilní veletrh MWC, který se uskuteční na konci února 2019 v Barceloně.

Značka Oppo od letoška oficiálně působí na několika evropských trzích. Před nizozemskými novináři se o její budoucnosti rozpovídal produktový manažer Chuck Wang. Do podrobností ohledně skládacího mobilu ale příliš nezacházel. Může tak jít například o neveřejnou prezentaci partnerům a komerční uvedení bude následovat později.

Podle nizozemského portálu Lets Go Digital nicméně nebude u světové pětky o inovace nouze. Výrobce počítá s 5G smartphonem a také s modelem, který má selfie kameru integrovanou v displeji. Tento typ zařízení má být uveden v roce 2020.

LG chce prorazit s flexibilními displeji:

Diskuze (1) Další článek: Vylepšená Nubia Red Magic Mars má dva herní triggery a doplňkový gamepad

Témata článku: Oppo, , , , , , , Produktový manažer, SMA, Nizozemský portál, Lets go Digital, Skládací mobil, Úkaz, Sklad, Komerční uvedení, Skládací zařízení, Typ zařízení, Bar, Čínská značka, Evropský trh, Pětka, Značka Oppo, Veletrh, Displej, LetsGoDigital,