Opravdový mobil pro důchodce: jednodušeji to už nejde (přehled bleskovek)

Opravdový mobil pro důchodce: jednodušeji to už nejde - Pozor na podvodné telefonáty - Unikátní služba pro opilé majitele mobilu. Zaznamenali jste všechno? Pokud si nejste jisti, je tu pro vás týdenní přehled nejlepších bleskovek.
Opravdový mobil pro důchodce: jednodušeji to už nejde (přehled bleskovek)

Opravdový mobil pro důchodce: jednodušeji to už nejde

Společnost Kyocera uvedla na trh nový mobilní telefon určený pro starší generaci, pro kterou jsou dnešní moderní mobily z hlediska ovládání takřka nepochopitelné. Jistě si i vaše babička někdy posteskla, když viděla nejnovější modely mobilních telefonů s titěrnými tlačítky, super barevnými displeji s nečitelně malým písmem a funkcemi, které by v životě nepoužila.

 

Pozor na podvodné telefonáty

V e-mailové konferenci věnované GSM se o víkendu objevilo varování před anonymními telefonáty vyzývajícími k zpětnému zavolání na draze tarifikované číslo. Na pevnou linku vám v takovém případě zazvoní automat a odvykládá lákavou pohádku.

 

Oskar: ceník telefonů na prosinec + nové Nadupané sady
Oskar nám poslal kompletní ceník mobilních telefonů na prosinec, upravil jsem proto ranní bleskovku, kde byl jen menší výběr. Novinkou v nabídce je Nokia 9500 Communicator, ostatní telefony v nabídce zůstávají stejné.

T-Mobile reaguje: zlevněné karty Twist s bonusem
T-Mobile od zítřka začne prodávat samostatné karty Twist za akční cenu 50 Kč. V této ceně se už skrývá kredit stejné výše a nastavený tarif Twist Standard. Pokud kartu stihnete dobít do konce června 2005 částkou 400 Kč a více, získáte bonus 50 % z dobíjené částky. Nejvyšší možný bonus, který vám T-Mobile věnuje, je 1 000 Kč.

Eurotel vám prodá jen dvě bonusové Go karty
Kolega z redakce Computeru mi právě teď volal, že obešel tři prodejny Eurotelu a v každé si mohl najednou koupit pouze dvě vánoční karty Go s bonusem. Stejnou zkušenosti popisují i čtenáři v této diskusi. Pokud tedy chcete koupit víc karet, musíte si udělat procházku městem ke všem prodejnám operátora, případně využít pár kamarádů.

 

Nový tarif Twist Special 2: hovory za paušál 15 Kč
T-Mobile připravil nový tarif Twist Special 2. V rámci sítě T-Mobile s ním bude možné volat za cenu 15 Kč za celý hovor, který může mít délku až 65 minut. Běžná sazba za volání je 5,90 Kč/min, pro dlouhý paušálně tarifikovaný hovor stačí před číslo přidat předvolbu *7330. Textové zprávy lze s tímto tarifem posílat za cenu 3,50 Kč.

 

Eurotel, Oskar, T-Mobile: kompletní ceníky na prosinec

Včera jsme v průběhu celého dne přidávali na MobilManii aktuální ceníky mobilních telefonů v nabídce jednotlivých operátorů. Myslím, že nebude vůbec vadit, když všechny tabulky ještě jednou zveřejníme najednou v této bleskovce. Navíc jsme přidali ceník předplacených sad Eurotel Go.

 

Unikátní služba pro opilé majitele mobilu
Australský operátor Virgin Mobile dnes spouští službu, která mnohým přijde jako na zavolanou. Je totiž před vánočními večírky, na kterých leckdo neodhadne míru – a potom je už kousek k dobrému nápadu zatelefonovat si. Máme dobrou náladu a určitě ji mají i ostatní. Však co na tom, že je hodina po půlnoci.

 

T-Mobile: ceník telefonů a sad Twist na prosinec
Dnes je 1. prosince a T-Mobile stejně jako v jiných měsících mění ceník svých mobilních telefonů. Objeví se tři novinky, přičemž u všech je nutné poukázat na nebývale nízkou cenu. Jde o chytré telefony a komunikátory.

 

Eurotel: DataPhone III, 9500 a další novinky (ceník na prosinec)
Největší novinkou ve vánoční nabídce Eurotelu je komunikátor DataPhone III. V prodeji se nově objeví i Nokia 9500 Communicator a Nokia 7260. Dotované ceny jsou uvedeny bez aktivačního poplatku 1 782 Kč.

Váš názor Další článek: Recenze Siemens SK65: plnohodnotná klávesnice místo fotoaparátu (přehled článků)

Témata článku: Ostatní, Eurotel Dataphone III, Nokia 7260, Nokia 9500, Duch, Zpětné zavolání, BLE, Mobil, Australský operátor, Celý hovor, MOBI, Blesk, Přehled, Unikátní služba, Pře


Určitě si přečtěte