Orange SPVx: nástupce chytrého telefonu Orange SPV

Šitý na míru požadavkům zákazníků – to je výstižná charakteristika chytrého telefonu s kódovým jménem SPVx, který hodlá vystřídat oblíbený mobil s operačním systémem od Microsoftu.
Orange SPVx:  nástupce chytrého telefonu Orange SPV

SPVx - alespoň prozatím

Prvním prodávaným mobilním telefonem, kterému se v útrobách proháněly mobilní „okna“ - Microsoft Smartphone 2002, byl SPV od společnosti HTC. Přestože se jeho premiéra v našich končinách teprve chystá, v Anglii již očekávají jeho nástupce.

Nástupce zatím nese kódové označení SPVx a bude upravený podle požadavků uživatelů. Z průzkumů, které si nechala vypracovat společnost Orange, vyšlo jednoznačně najevo, že typický uživatel chytrého telefonu SPV využívá především email a synchronizaci s počítačem. K těmto požadavkům připojil Orange ještě snadný přístup k novým hrám, multimediím a hudbě – a jednoduchý recept na úspěšný mobil byl na světě.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Zdroj: InfoSync.no

V dubnu, kdy se má novinka objevit v prodeji, se tak setkáte s následující řadou vylepšení. Kromě pozměněného vzhledu bude nejmarkantnější změnou joystick – ten má ulehčit hraní her i samotnou navigaci. Mezi další odlišnosti bude patřit zábavná paměťová karta, na níž budou uloženy hry, písničky a videoklipy; nebo přídavná kamera, kterou budoucí uživatelé využijí při práci s MMS zprávami. Kromě upraveného menu a to i po grafické stránce, se další zásadní vylepšení na telefonu nekonají. Nutno však podotknout, že díky pozměněnému menu se zvedne výdrž telefonu na jedno nabití a přibudou i nové aplikace.

Diskuze (2) Další článek: UMTS versus EDGE – co bude dřív?

Témata článku: Orange, NAS, Orange, Telefon, Nástup, NástupcePITVA: Podívejte se na promyšlené cesty světla v LCD projektoru Epson

PITVA: Podívejte se na promyšlené cesty světla v LCD projektoru Epson

Po několika mini- až mikro- pitvách jsme konečně rozebrali pořádný kus elektroniky: projektor Epson využívající technologii LCD. A že bylo co objevovat!

Jiří Kuruc
ProjektoryPitva
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

** V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? ** Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. ** Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikace
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Taková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

Taková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

** Ve Windows 10 byla nalezena vážná bezpečnostní zranitelnost ** Prakticky kdokoli přes ni může získat práva administrátora ** Microsoft chybu uznal a nabízí dočasné řešení

Karel Kilián
HesloWindows 10Bezpečnost