Oskar konečně prodává Sony Ericssony

Přehled článků uplynulého týdne. Megarecenze Nokie 3300 - Recenze Sony Ericssonu T310 - Vyhlášení ankety Nejlepší mobil 2003 - Ceny u Oskara: Sony Ericsson T610 konečně v nabídce - a další zajímavé články
Oskar konečně prodává Sony Ericssony

Hlasujte a vyhrajte Sony Ericsson P800!
Se společností Sony Ericsson a časopisem Mobility jsme připravili soutěž o zajímavé ceny. Pokud správně odpovíte na následující otázky, můžete vyhrát špičkový komunikátor Sony Ericsson P800 či roční předplatné Mobilit.
4.7.2003, Tomáš Votruba


Sobota

Jedeme s předplacenkou na dovolenou
Prázdniny se začínají rozjíždět a s nimi i několik milionů uživatelů předplacených karet. Pokud patříte mezi ty, kteří se chystají někam za hranice, pak byste si určitě neměli nechat ujít náš článek.
5.7.2003, Martin Zikmund

Pátek

Nové mobily Siemensu: pár zkušeností a oficiální fotografie
Už včera jste si na MobilManii mohli přečíst stručné informace o nových Siemensech a podívat se na obrázky z prezentace. Dnes připojujeme krátké zkušenosti a oficiální fotografie z cédéčka, které jsme na prezentaci obdrželi.
4.7.2003, Petr Broža

Kompletní parametry a srovnání nových mobilů Siemens
Představení nových mobilů německé značky bylo významnou událostí. Nové mobily Siemens A52, C60 a MC60 jsme proto ihned přidali do katalogu mobilů a srovnali je s jinými telefony Siemensu i jiných značek.
4.7.2003, Marek Lutonský

Eurotel v červenci: nový Sony Ericsson a levnější Nokia D211
Eurotel uvedl do prodeje Sony Ericsson T310, který jsme nedávno testovali. Dále zvýhodnil pořízení komunikační PC karty Nokie D211, která může posloužit jako GPRS modem. Kompletní ceník mobilů na červenec je v článku.
4.7.2003, Tomáš Votruba

Čtvrtek

Nové telefony Siemens: šedesát vlastních fotografií
Na dnešním uvedení tří nových mobilních telefonů Siemens A52, C60 a MC60 jsme pilně fotili a nyní vám můžeme nabídnout šedesát vybraných obrázků. Podívejte se, jak vypadá reálná podoba čerstvých novinek.
3.7.2003, Marek Lutonský

Nové Siemensy A52, C60 a MC60: první informace
Siemens dnes v Moskvě představil tři nové mobily. Prvním z nich je zástupce nejlevnější kategorie A52, dále nástupce C55 pod názvem C60. Poslední novinkou je MC60 s integrovaným fotoaparátem.
3.7.2003, Tomáš Votruba

První fotografie nových Siemensů A52, C60 a MC60
Na dnešní tiskovce představil Siemens tři nové mobilní telefony. V článku naleznete první obrázky, které jsme získali už včera. Chcete vědět, jak nové Siemensy vypadají?
3.7.2003, Petr Broža

O2: nové XDA do konce roku!
Společnost O2 zveřejnila první informace o nástupci komunikátoru XDA, kterého u nás známe pod názvy MDA (T-Mobile) a DataPhone (Eurotel). Hlavními lákadly je integrovaná kamera, nejnovější procesor a Bluetooth.
3.7.2003, Jiří Kuruc

Dnes vycházejí červencové Mobility
Připravili jsme srovnání barevných mobilů, reportáž z továrny Nokia, vyhlášení ankety Nejlepší mobil 2003 a vysvětlení pojmů kolem sítí Wi-Fi. Nechybí recenze několika mobilů a další osvědčené rubriky.
3.7.2003, Tomáš Doseděl

City Total – tak trochu jiný průvodce
Papírové průvodce či jejich internetové podoby určitě znáte. V dnešní době lze však papír i mobilní Internet nahradit jinými způsoby. Co třeba zkusit kompletního aktuálního turistického průvodce ve vašem PDA a zcela zdarma?
3.7.2003, Martin Zikmund

Středa

Spider SA: GPRS závratnou rychlostí!
Nestává se často, aby americká společnost přišla s dobrým produktem pro GSM sítě. Texaská firma Enfora nabízí jeden z nejlepších GPRS modemů současnosti. Líbilo by se vám GPRS 4 + 4 a 80 kbit/s download?
2.7.2003, Martin Zikmund

Nejlepší mobil 2003: kdopak vyhrál?
Pokud jste se zúčastnili naší ankety Nejlepší mobil 2003, mohli jste vyhrát zájezd do Paříže, atraktivní mobily nebo filmy na DVD. Zveřejňujeme jména šťastlivců. Co když jste to vy? Podívejte se!
2.7.2003, Petr Broža

Numerickým klávesnicím už asi odzvonilo
Tradiční numerické klávesnice budeme v budoucích mobilech hledat marně. Na scénu totiž přicházející klávesnice, které zrychlí psaní textovek a zadávání kontaktů. Představujeme dvě z nich - Q12 a FasTap.
2.7.2003, Marek Turoň

Úterý

Ceny u Oskara: Sony Ericsson T610 konečně v nabídce
V červencové nabídce mobilních telefonů Oskara se objeví zástupce značky Sony Ericsson - okamžik, na který mnozí čekali. Další novinkou je Nokia 5100. Nepřehlédněte Oskarův ceník mobilů na červenec.
1.7.2003, Petr Broža

Zkušenosti: Siemens S45 a Eurotel Data Nonstop
Když jsem se doslechl o nabídce neomezeného připojení od Eurotelu, neváhal jsem ani chvíli. Nejdříve jsem se připojoval přes Ericsson T39, který jsem ale záhy vyměnil za Siemens S45. Udělal jsem dobře. S45 nabízí rychlejší stahování a řadu skvělých funkcí.
1.7.2003, Jaroslav Polák

Módní salón: recenze krytů na mobil
Letní slunce již naplno rozjasnilo přírodu, která nyní hraje v pestré paletě barev. Je tedy nasnadě uvažovat i o změně okoukaného kabátku vašeho mobilu. Vodítkem může být dnešní představení krytů z nejrůznějších kategorií.
1.7.2003, Marek Turoň

T-Mobile prodává Siemens M55 a zlevňuje další mobily
V nabídce T-Mobilu je od července stylový Siemens M55. To ale není vše. Nový měsíc s sebou přináší i další zajímavosti v podobě zlevnění několika modelů. Nenechte si ujít aktuální ceník telefonů a Twist sad na červenec.
1.7.2003, Tomáš Votruba

Pondělí

Megarecenze Nokie 3300: podruhé do stejné řeky
Mobil s vestavěným rádiem a přehrávačem MP3 už tady byl a moc se mu nevedlo. Nokia 3300 je ale jiná. Poučila se z minulých chyb, přidala moderní funkce a výsledkem je zařízení, které je praktické a pohodlně se používá. V článku najdete více než sedmdesát obrázků.
30.6.2003, Marek Lutonský

Recenze Sony Ericssonu T310: třístovka dospěla
K mobilu Sony Ericsson T310 jsem přistupoval s lehkou nedůvěrou; přece jen novinek oproti T300 není mnoho, takže jsem hledal důvody, proč je T310 vůbec na světě. Nakonec jsem je našel: elegantní vzhled a nízká cena.
30.6.2003, Petr Broža

Chcete Nokii 7650? Staňte se MMS fotografem roku!
Zajímavá letní soutěž Eurotelu. Pomocí multimediálních zpráv MMS zašlete až pět co nejvtipnějších fotografií z vaší dovolené a vyhrajte Go sadu s telefonem Nokia 7650 nebo Go kredit v hodnotě až 8000 Kč.
30.6.2003, Tomáš Votruba

Diskuze (10) Další článek: Synchronizace Nokií s Outlookem: příjmení a až potom jméno

Témata článku: Sony, Ostatní, Ericsson, Nokia 3300, Nokia 5100, Nokia 7650, Siemens A52, Siemens M55, Siemens S45, Sony Ericsson P800, Sony Ericsson T310, Sony Ericsson T610, Reálná podoba, Letní slunce, Integrovaná kamera, Son, Eri, Oskar, Dobrý produkt, Komunikační PC, Nový měsícJak dlouho by mimozemšťanům trvalo ovládnout naši galaxii?
Jiří Černý
KolonizaceMimozemský život
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Hity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Hity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Na závěr roku letos moc velkých pecek nemáme. Čeká nás pořádně nabitý závěr zimy a začátek jara a v mezičase můžete dát šanci některým z menších kousků.

Martin Nahodil
Agenda
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment