Oskar má nejdražší MMS (přehled bleskovek)

Neuniklo vám něco přes svátky? - Eurotel má ve své nabídce neznámý telefon - Samostatná Oskarta bude za pět set - Slyším vás a Dohoda s Oskarem pokračují - T-Mobile MDA II bude až devátého ledna - a další zajímavé zprávy.
Oskar má nejdražší MMS (přehled bleskovek)

V tomto článku naleznete přehled bleskovek uplynulého týdne. Seřadili jsme je od nejčtenějších.


Eurotel má ve své nabídce nový a úplně neznámý telefon
Přestože se snažíme co nejrychleji informovat o nových mobilních telefonech, unikla nám jedna novinka, která se objevila v lednové nabídce Eurotelu.

Eurotel upravil ceny pro rok 2004
Náš největší operátor už ke svým cenám za služby připočítal zvýšené DPH. Přesvědčit se o tom můžete na webových stránkách Eurotelu.

Samostatná Oskarta bude za pět set
Samostatná předplacená Oskarta od Nového roku nebude stát 400 Kč jako dřív, Oskar její cenu zvýšil na 500 Kč. I v tomto případě je ale vlastně zdarma, protože v ceně je kredit 500 Kč, který lze plně provolat.

Oskar má ze všech operátorů nejdražší MMS
Když se podíváte do přehledu nových cen za mobilní telefonování, zjistíte, že Oskar je v další oblasti nejdražší ze všech českých mobilních operátorů. Už to dlouho platí v mobilních datových přenosech a nyní i v MMS.

Lednové ceny telefonů u Oskara
Oskar ponechal v novém roce ceny telefonů na spodní hranici. Na zákazníky čekají stejné ceny jako byly těsně před vánočními svátky. Navíc u telefonu Samsung C100 ceny spadly ještě níž.

Ceny za mobilní telefonování s 22% DPH (přehledná tabulka)
Ceny za mobilní telefonování s 22% DPH, které jsme včera vydali v samostatném článku rozdělené podle operátorů, si můžete stáhnout v samostatné přehledné tabulce.

Přelom roku v síti T-Mobile
Během včerejšího a dnešního dne zákazníci T-Mobile opět posunuli hranici rekordů v počtu hovorů a odeslaných zpráv. Celkový objem provozu vzrostl o 9%, počty hovorů o necelá 4% a množství odeslaných SMS bylo o necelých 8% vyšší než v roce 2002.

Slyším Vás a Dohoda s Oskarem pokračují, už je to oficiální (oživeno)
Podle informací z e-mailové konference věnované GSM Oskar rozesílá dopisy, ve kterých oznamuje, že tarifní programy Slyším Vás a Dohoda s Oskarem s 31. prosincem 2003 nekončí.

Lednové ceny sad Go: Vánoce jsou pryč
Na lednových cenách některých sad Go je vidět, že Vánoce a akční nabídky jsou pryč. Podívejte se na konkrétní nabídku sami.

T-Mobile MDA II bude až 9. ledna
Dnes se podle nedávné tiskové zprávy T-Mobilu měl začít prodávat opožděný komunikátor MDA II. V prodejnách operátora na něj ale přesto nenarazíte, prodej byl opět odložen, tentokrát na 9. ledna - snad už jde o definitivní termín.

Slovenský Orange má mobilní internet za paušál!
Spoločnosť Orange Slovensko ako prvý mobilný operátor na Slovensku umožní od nového roka službu mobilného prístupu na internet takmer bez hraníc.

Lednové ceny telefonů u T-Mobilu
Jaké jsou aktuální ceny předplacených sad u našeho druhého největšího opetátora? Podívejte se sami, ceny jsme zároveň porovnali s minulým měsícem.

Oskar má nového mluvčího (oficiální zpráva)
Od začátku roku 2004 nastupuje na pozici senior manažera PR a tiskového mluvčího Oskara Petr Šindler. Ve funkci střídá Igora Přerovského.

Dobijte si výhodně kredit ještě dnes, zítra bude pozdě
Majitelé předplacenek Go, Twist a Oskarta mají dnes poslední možnost výhodně navýšit kredit a ušetřit tak navzdory zvýšení DPH. Pokud si kredit dobijete do konce roku, volat můžete za "staré ceny" až do jeho vyčerpání.

Novinka na MobilManii: v katalogu mobilů je datum uvedení telefonu
Do katalogu mobilů jsme ke všem mobilním telefonům přidali termín jejich uvedení - měsíc a rok. Snadno lze nyní zjistit, jak dlouho je daný telefon už na světě.

Slovník iTAP 6.0 umí doplňovat celé věty
Motorola představila již šestou verzi svého slovníku prediktivního psaní iTAP. Ten oproti předchozí verzi umí jednu báječnou věc, a tou je doplňování celých vět a ne jen jednotlivých slov.

Philips 530 bude mít českou T9 až od února
Několik čtenářů nás upozornilo, že Philips 530 neobsahuje český slovník T9 pro rychlé psaní textových zpráv, přestože jsme to v megarecenzi telefonu předpokládali

Váš názor Další článek: Zkušenosti čtenáře s mobilem Siemens C62

Témata článku: Ostatní, Philips 530, Samsung C100, Oskar, Dohoda s Oskarem, BLE, Neznámý telefon, Blesk, Pře, Přehled, MMS


Určitě si přečtěte