Oukitel má 10 000 mAh baterii a prý jen 9 mm v pase

Standard je 3 000 mAh, telefony s pořádnou baterií mají 5 000 mAh, až Oukitel se chce vydat na dvojnásobek této hodnoty. Jaký bude „PowerBank Phone“?

Sice už jej najdete na různých e-shopech, ale stále se jedná o oficiálně nepředstavený produkt. Oukitel K10000 je smartphone, jehož výbavě dominuje jediný údaj: kapacita baterie ve výši 10 000 mAh. To zní jako solidní příslib dlouhé výdrže! Telefony se solidní baterkou mají kolem 3 000 mAh, několik telefonů, které se zaměřují právě na masivní kapacitu baterie, mají 5 000 mAh, a tak hodnota 10 000 mAh působí jako z jiné dimenze. Taková kapacita byla dosud vyčleněná pouze powerbankám, tedy externím bateriím.

I přes extrémní kapacitu výše odkazovaný GearBest.com uvádí tloušťku telefonu 9 mm. To je hodnota běžná právě u přístrojů s třetinovou kapacitou baterie a obávám se, že se jedná pouze o zbožné přání e-shopu. Jaká je realita uvidíme až po premiéře. Diskutabilní je i ostatní výbava, ale 720p HD displej s úhlopříčkou 5,5" vypadá reálně, podpora LTE 800 MHz by se uplatnila i v českých sítích a se zasláním do ČR by neměl být problém.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Ani podle fotek to na tloušťku pod centimetr nevypadá. Jaký je váš odhad? (GearBest.com)
Klepněte pro větší obrázek
Specifikace modelu Oukitel K10000 podle GearBest.com. Nakolik jsou data reálná?

Jasno by mělo být během následujících týdnů, během kterých by měl Oukitel své nejnovější dítko představit. Lákal by vás telefon s takto masivní baterií, i kdyby to znamenalo značnou nadváhu? 

Oukitel (www.Oukitel.cc) je v našich končinách poměrně neznámý výrobce, ale pohled na jeho web je docela působivý. Kromě „plastové klasiky“ umí i elegantní kovové smartphony s displejem až k samému okraji přístroje, nebo pohledné chytré hodinky. Je to příslib, že by 10 Ah model nemusel být „úplný šrot“?

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Ukázka z portfolia Oukitelu. Bude tak pěkně vyvedený i „PowerBank Phone“?
Diskuze (21) Další článek: Akce Samsung Unpacked 2015 se uskuteční 13. srpna v New Yorku

Témata článku: , , Pás, MAh, Ostatní výbava, Oukitelu, Pas, Zbožné přání